Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is volt ilyen? Mitől...

Másnál is volt ilyen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja fejeztem be a Canesten kúrát. A folyás azóta is megmaradt, enyhén sárgás, és krémes állagú, minimális szaggal. 2 hete a dokim azt mondta, hogy ez normális terhességkor, mármint a bővebb folyás, ha nem viszket (és a többi tünet, de azok sem álltak fenn) akkor ok.

Na, tegnap elkezdett viszketni, de egyelőre nem vészes. Kenem néha a krémmel, de nemigen használ. Mi a fene lehet ez, megint visszatért volna a gomba? Kedden megyek dokihoz, csak addig olyan rossz várni.



2012. máj. 26. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen volt és jelenleg is van nekem...:(

Hány hetes terhes vagy??

Ecetes vízzel mosakszom ott lent (arány ,lavór vízbe egy evőkanál 10%-s ecet ). Felborúlhatott a hüvely flórád,ilyenkor terhesen előfordul..jelenleg én a Gynophilus hüvelykúpot használom...(ez vállt be!!!!)

Kedden kérdezz rá okvetlen nehogy baktérium legyen ...!!!de addig ecetessel mossad enyhíti a viszketést NEM CSÍP!!!!

Jobbulást!!!

2012. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Neked mi a bajod konkrétan?

26 hetes vagyok.

2012. máj. 26. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szintén hasonló cipőben járok,már 4-5hete:(Én is canestent használok,de semmit nem használ,vagyis pár napig jó de utána ismét folytatódik.Mást itt nem lehet kapni.Szerintem beszélj az orvosoddal és tanácsoljon valami mást.Esetleg gyógyszertárban nem tudnak ajánlani valamit a krémen kivűl?
2012. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha ugy erzed,hogy viszket ugy megint,es folyasod is van, akkor előjött megint sajnos a gombád,de azert nezzen meg a doki,hogy nem e fertozes,bakterium,amire kell valami mas,mint a canesten krem.

Nekem eddig minden honapban elojott a huvelygombam,miota terhes vagyok,azota a szinet sem lattam!!! Le is kopogom sokszor! Szoval a hormonok felboritjak ilyenkor a solgokat jo vagy rossz iranyban!!

2012. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem úgy néz ki akkor nem használt a Canesten kúp. :( Doki írta fel, 6 db-os volt a kúra.

Hát várom már a keddet, nem tudom mi lesz így a szülésem napján, ha múlni sem akar, meg mindig visszajön. :(

2012. máj. 26. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már a 41.heten is tul vagyok és én is ettől félek,h a gombám még mindig meg van:( Az orvos azt mondta erre,h nem lesz belőle probléma.Nem tudom,remélem,h tényleg nem lesz semmi baj.Neked még van időd kikezelni és remélem sikerül is:)
2012. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
homeopátiás szerek közül is van, ami nagyon jó. Nekem mindig tud a gyógyszertáros ajánlani.
2012. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, drukkolok, hogy minden rendben legyen nálatok.

Utolsó, a gombára homeós bogyó is jó? Neked bevált?

2012. máj. 26. 23:59
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon lehet keresgélni. Nekem az esetek többségében beválnak a homeós szerek, de azért is merem ajánlani, mert ártani semmiképpen nem árt, egy próbát megér szerintem! :)

2012. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!