Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas magzatmozgások...

Fájdalmas magzatmozgások voltak másnál is a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem szétrúgja a beleimet, kimondottan éles fájdalmat érzek néhány mozdulatára. Főleg az egyik oldalon medencetájékon, de néha feljebb is. Már fejjel lefele fekszik.
2012. febr. 27. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mond. Főleg az utolsó 2 hónapban. Amikor felnyomta a kis lábait a bordáim alá, a könnyem is kicsordult, vagy amikor belekönyökölt a hasamba.
2012. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én folyton úgy érzem, mintha szétrúgná a májam :-)
2012. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzek semmi ilyesmit, pedig 33 hetes vagyok. Vagy később fogok majd?
2012. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De miért is szeretnél fájdalmas rugdosást érezni kedves utolsó válaszoló?:)))


Nekem is van néha, de még ritkán, 29 hetesek vagyunk. Néha eltalál itt-ott olyat, amitől csillagokat látok. :)) Jó erős kis tappancsai vannak. ;)

2012. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Uhh, naná! Nekem 24 hetes kora óta lefelé van a kis buksija, és elég aktív.. Mostanság ha nagyon mocorog, levegőt is nehezebben kapok. A bordáimat pedig előszeretettel rugdossa, szerintem teljes erőből :)


Eddig azt hittem, csak nekem ennyire alacsony a fájdalomküszöböm, mert a körülöttem lévő kismamák mindegyike "csodálatos pillangószárnyak csapkodása"-ként éli meg az egészet :)

2012. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a 37. hétben vagyok, de kábé a 32. hét óta vannak ezek, persze nem állandóan. Ez a második terhességem, a lányom semmi ilyet nem produkált. Most fiút várok. Talán ematt van? Kedves válaszolók, csak kíváncsiságból: kisfiú vagy kislány rugdal szanaszét titeket?
2012. febr. 28. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:

kislány, nagyon mocorgós

a nővére is az volt :)

2012. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. Kisfiú
2012. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, nekem kislány :)
2012. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Jajj, dehogy akarok fájdalmas mozgásokat, csak tényleg sok mindenkitől hallottam hogy erőseket rúg a baba. Én meg nem érzek semmi ilyesmit. Csak a kis lábát szokta kinyújtani, meg ugrik. de az sem fáj, csak remeg az egész hasam :) És kicsi lány! :)

2012. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!