Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki striásodott mikor kezdett...

Aki striásodott mikor kezdett el repedezni? Aki nem, mit használ?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Használtam krémet, de igazából tök felesleges. Akinek nem rugalmas a bőre, az repedni fog, ahogy én is. Én a 7. hónapban vettem észre, igazából fel sem tűnt, mert a pocakom alján már tök olyan volt, és nem láttam oda le, tükör előtt meg nagyon ácsorogtam, és szépen terjedt egyre feljebb. Két plasztikai műtétem volt, így van 60 centi hegem, de nem lóg a bőröm, és így jobb nekem
2009. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 12. héttöl kentem magam olajjal,és nem emlékszem már pontosan,de talán a 24. héttöl elkezdett szétrepedni a böröm. Mostanra már nagyon csúnya. :( Ez van,ha hajlamos vagy rá,kenheted bármivel.
2009. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

30 hetes koromtól,de szerintem ez mindenkinél máskor jelentkezik.Érdekes,mert a pocim kentem,ott nem lettem csíkos,a fenekem nem...na azt meg lehet nézni.Tiszta lila,vastag csíkokkal van tele mindenhol,de még a combom is.

A hasam körömvirágkrémmel kentem,és még mindig semmi csík.


34h

2009. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A repedés az genetika. Bár nekem vannak csíkok a fenekemen még iskolás koromból ezért most terhesen már a 3. hónaptól kentem magam elővigyázatosságból. Hátha nem reped a bőröm annyira. DM-ben kapható babylove olajjal kentem/kenem és egyáltalán nem repedtem eddig. Most vagyok 39 hetes. Nem tudom ez most nálam genetika vagy az olaj segített, de adj egy esélyt magadnak szerintem.
2009. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bio Oil-t (bioolajat) használtam (Angliában kapható, otthon nem tudom) meg Palmer's Cocoabutter testápolót terhességi csíkokra. Rám nem jött egy darab se. Péntekre vagyok kiírva, gondolom addig már nem is jön rám egy darab sem. :) Amúgy szerintem tuti genetikafüggő is, de használj krémet, mert a száraz bőr még jobban, még könnyebben szétreped! Ha van egy mód rá, akkor már az is jó, ha kevesebb csíkod lesz a sok krémezéstől. Tehát mindenképp érdemes! Ja, és én már hetek óta ha egy héten kétszer kenem magam, akkor sokat mondtam, még sem jött ki rám. kopp kopp
2009. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb. a 17. hétig kentem babaolajjal és testápolóval, Avonos krémmel de ezek után is lett 5 "gyönyörű" és hosszú csíkom. Na ekkor megvettem a Babe terhességi csíkokra való krémét és azóta semmi és a meglévők is elég szépen elhalványodtak, na most hogy a krémtől vagy magától is ilyen lett volna azt nem tudom, de azóta egy sem jött ki. 22 hetes kismama
2009. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem az Avon és Oriflame termékek is beválltak. Eddig még semmi nem jött ki, pedig elég nagyot nőtt a pocim hirtelen.

20 hetes kismama

2009. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én használtam stria elleni krémet (milupát), már kezdtem örülni, hogy nem repedt szét a bőröm, de a szülés alatt, szétrepedt a hasamon és a csípőmön is a bőr.
2009. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén a Babylove olajat használom, szerencsére eddig semmi, de még van pár hónapom...
2009. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes vagyok. Szerencsére még semmi csík, csak a már meglévőek :-) Biztos hogy ez a génektől függ, illetve hogy kinek milyen rugalmas a bőre. Ettől függetlenül én is lelkesen kenegetem, hátha nem leszek zebra mintás :-) az EUCERIN-nek van egy kifejezetten erre való olaja, bár eléggé drága. Szerintem majdnem minden kismama keni magát valamivel, mert ugyebár azért reménykedünk, hogy megelőzhetjük. Kend valami olajjal, bajod nem lehet tőle. :-) Üdv
2009. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!