Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett repedezni a...

Mikor kezdett repedezni a pocotokon a bör?

Figyelt kérdés
19hetes vagyok,nagyot kerekedett mostanaban a pocakom, eddig halvany jele sincs huzodasnak vagy repedesnek.nagyon szep a böröm a hasamon,bar szerencses vagyok mindenhol szep a böröm.tudom ez nem jelenti hogy en kivetel leszek de mivel tudnam javitani a majdani helyzetem,mivel kenjem??
2009. máj. 21. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kend rendszeresen. Akkor nem fog repedezni - valószínűleg.

Én a dm-ben vettem babylove mama terméket. Azzal kenem.

2009. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
...ja, és 30 hetes vagyok. És az én pocakom nem rtepedezik. :)
2009. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen szép maradt a bőröm. Úgy 20 hetes kortól testápolóztam. De ez alkat kérdése is.
2009. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 6.hónap körül kezdett,bár akkorra már kb 15 kg-ot híztam.alkattól és hízás mértékétől függ
2009. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is szép a bőröm (még!) a hasamon és a combomon, de a mellem nagyon gáz! Még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, már akkor elkezdett nőni. Hirtelen,nagyot, mostmeg úgy nézek ki, mint egy zebra. S mki elkeserített, hogy soha nem is fog elmúlni, max. halványodni:-(
2009. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
olivaolaj fürdés után a még nedves pocira.. lehet h furi de nekem természetgyógyász ajánlotta..semmi nem is lett,pedig 17kgot híztam. olcsóbb mint a szuperkencék és lehet h hatásosabb is :) de ha idegenkedsz,avonnak van oliva testápoló családja-olaj spray is,az is jó lehet
2009. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem 38.hétig gyönyörű volt a hasam, minden nap mandulaolajjal kenem az eljétől. Most tartok 10 kg hizásnál és most töltöm a 40.hetet.Most apro lila repedések vannak.
2009. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én első terhességemnél sem kentem és most sem kenem és semmi csík!!!

tavalky szültem májusban és idén is fogok novemberben(hamar jön a kistesó, de terveztük :) ) és nincs csíkom.

minden jót..

2009. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

37+3 hetes vagyok, sehol egy csík vagy repedés a hasamon, és kizárólag babaolajjal kentem (először a zuhany alatt, amit utána úgyis lemosol, aztán meg fürdés után). A kenegetés gyakorisága (inkább ritkasága) változó volt, túlzásba nem vittem. A mellemet is kentem, azon viszont vannak csíkok, de nem sok és nem feltűnő. Alkati kérdés szerintem.

Ja,eddig 13 kg-t híztam, 59 kg-val kezdtem.

2009. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én majdnem az első naptól kenegettem, de sajnos a 8. hónaptól nagyon berepedezett a pocakom. Pedig azt hittem, már megúszom. De van, akinek sosem repedezik be, ez alkatfüggő.
2009. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!