Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megorulok nagyon fáj a fogam,...

Megorulok nagyon fáj a fogam, kihúzták 2 napja és a fejem, be merjek venni algopyrint,24 hetes kismama!? :- (

Figyelt kérdés
Nem lesz baja a babának???
2012. máj. 27. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyes fájdalomcsillapítókat nyugodtan lehet szedni terhesen is. Mondjuk a paracetamol alapúakat biztosan (Saridon, Panadol). Szerintem nézd meg az Algopyrin betegtájékoztatóját, ha nem írják, hogy ne szedd, akkor nyugodtan beveheted!
2012. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Algopyrin és a paracetamol (Pl. Panadol) szedhető terhesség alatt.

Jobbulást.

2012. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd,ez egy olyan kérdés,amiről mindenkinek más a véleménye.Ugye mivel ünnepnap van homeopátiás gyógyszert nem tudsz bevenni.Én mindenképpen felhívnám a fogorvosom,vagy böngészném a netet természetes fogfájás csillapítás érdekében.Vagy a nőgyógyászod kérdezd meg bevehetsz-e.Szerintem egy szem nem árt.
2012. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy fáj a fogad, ha kihúzták? Menj vissza a fogorvoshoz, mert valami akkor ott maradt.

Bevehetsz fájdalomcsillapítót 1-2 db-ot be lehet szedni.

2012. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alkalmanként nincs ellenjavallata sem az Algopyrin-nek, sem a Cataflam-nak, de minden képpen menj vissza az orvosodhoz, ha ennyire fáj a húzás helye. A véralvadék benne van?
2012. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem maradt benne maradvány, mert megnégtem a fogam huzás után.

A véralvadék benne van igen. Egyszerüen fáj a helye és a fejem is jobb oldalt, és egymás fájását fokozzák. Van itthon algopyrin, de lehet inkább panadolt veszek plusz ügyeleti dijért, ha az biztonságosabb.

2012. máj. 27. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam,bár nekem 38 hetesen húzták ki a fogam és kék Panadolt mondta a doki is meg a gyógyszertáros is! Abból kettőt is vehetsz be egyszerre. Remélem el fog múlni,bár nekem nem fájt a húzás után már,azért lehet nézesd meg,lehet bele ment valami. Jobbulást!
2012. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Panka08 ***** válasza:

Olvasd el! :)


[link]

2012. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!