Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után (19. hetes...

Missed ab után (19. hetes terhesség) mikor lehetek legkorábban állapotos?

Figyelt kérdés
Sajnos 19. hetesen vesztettem el a babámat, nem éreztem semmit, egyszer csak mentünk a vizsgálatra és már nem volt szívhangja. Meg kellett szülnöm őt, borzalmas érzés, senkinek nem kívánom. Az orvosom azt mondta 3 hónaop múlva lehet próbálkozni újra. Akinek volt már hasonló mit mondott az orvosa? Nem kevés az a 3 hónap? Félre ne értesek, minden vágyam egy kistesó a kisfiamnak, de azt se akarom, hogy baj legyen.
2012. máj. 27. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem, nagyon sajnálom ami veled történt! Én is átéltem tavaly novemberben igaz nekem 9 hetesen vették el a babámat, mert neki sem volt szívhangja....de neked ez még szőrnyűbb!!!! :(

Nekem is 3 hónap szünetet javasolt az orvos, mert engem is műtöttek. Sajnos most úgy néz ki, hogy lelkileg nem tudtam feldolgozni a kicsi elvesztését, és cisztát növesztettem, így most 3 hónapig fogamzásgátlót kell szednem :(:(


Szerintem mindenképpen várd ki a 3 hónapot-vagy még többet is szoktak tanácsolni, valahol 6 hónap szünetet. De Te azt már úgy is fogod érezni 3 hónap után, hogy lelkileg mennyire tudtad túltenni magad.......


Kitartást kívánok!

2012. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem november 20-án császárral született egy kisfiam 27 hetesen, akit egy hetesen elveszítettünk. Nekünk 6 hónapot javasoltak a császár miatt, ha simán szültem volna akkor 3 hónap után próbálkozhattunk volna. Múlt hónapban pozitívat teszteltem, de még aznap el kezdtem vérezni. Elvetéltem.
2012. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én februárba vesztettem el a 22 hetes kisfiam.Gyulladás és fertőzés miatt kinyílt a méhszáj és megindult a szülés! A 3 hónap kevés. Egyrészt neked is időt kell adnod magadnak hogy feldolgozd a gyászt, másrészt szülés után azért helyre kell odabenn jönnie a méhednek is. Nekem 6 hónapot kell várni. Júliusban megyek orvoshoz és augusztusba próbálkozhatunk! 3 hónap nagyon nagyon kevés....
2012. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok, hogy valaszoltatok. Sajnalom hogy mindannyiotonak at kellett elni ezt a borzalmat. Azt gondolom ezt tenyleg csak az ertheti meg, akivel sajnos mar megtortent. A parommal olyan 4 honapot beszeltunk, hogy annyit varnank, nyivan ezt nagyban befolyasoljak majd a lelki dolgok, de muszaj erosnek lennem, itt van a lassan 2 eves kisfiam, aki azt gondom rengeteg erot fog adni. Remelem jol dontunk majd es a termeszet ugyis eldonti mit szeretne majd tolunk....
2012. máj. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!