Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik ismerősöm azt mondta,...

Egyik ismerősöm azt mondta, mikor abortuszra ment, kapott vmi gyógyszert, majd elment a kórházban wc-re és ott "kipottyant" a baba. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy csak kamu? Kicsi hihetetlen nekem.
2012. máj. 28. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
van ilyen gyógyszer, de számomra felfoghatatlan hogy húzzam le azt a kis embriót a wc-n. istenem, akkor inkább másik megoldást keresnék!
2012. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, kamu. Az abortusztabletta, amit mégsem engedélyeztek itthon, pedig akartak, vetélést okoz, erős fájdalmakat és vérzést, nem csak kipottyanást.
2012. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik már abortusztabletta, de tudtommal Magyarországon még nem alkalmazzák és nem is hat ilyen gyorsan.

Lehet, hogy a barátnőd kapott valami nyugtatót, vagy hasonlót és ettől függetlenül spontán elvetélt.

2012. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, bocsi kifelejtettem hogy szerintem kamu, vagy az lehet amit írtak az előző válaszadók.
2012. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez kamu!
2012. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én hallottam pár napja a híradóban, hogy engedélyezték kórházban az abortusztablettát. Időközben meggondolták magukat? Ilyen hírt nem hallottam.
2012. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak ez nem ez nem most volt, hanem pár éve... Amúgy tudtommal nem engedélyezték az abortusztablettát.

Egyébként nekem az a fura, ha spontán elvetél már olyan idejű terhességnél, hogy a babának szépen kivehetően látszanak a testrészei, ott már nincs méhlepény, köldökzsinór...?

2012. máj. 28. 12:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A következő történhetett (elég közeli forrásból tudom, és ez az eset nagyon hasonlít hozzá).


A barátnőm is teherbe esett, aztán az egyik UH-n megállapították, hogy a baba már 2hete nem él. Befektették a kórházba, kapott valami infuziót. Elmondása szerint elkezdett vérezni, gondolta kimegy a wc-re és addig rak be betétet amig a műtétet el nem végzik. Kiment wc-re, pisilt és mikor le akarta húzni ott volt az embrió, és azt mesélte,hogy elég felismerhető volt szegény.

Akkor szólt az ügyeletes nővérnek, hogy mi van. NEM SZABAD ILYENKOR LEHÚZNI,ez totál nagy marhaság, mert minden vetélés után megvizsgálják az embriót, hogy mi lehetett a baj(a).


Nekem ez mesélte a barátnőm, szegény túl van 3 vetélésen de most már a terhessége vége felé jár és minden rendben a picivel.

2012. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
magánklinikákon lehet kérni, azok engedélyt kérnek az oeptől. de több tízezrekbe kerül. metropolban olvastam.
2012. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm járt így, és csak azért hiszem el, mert mi mentünk érte a kórházba. Kis terhesség volt még, este befekvéskor megkapta a tágítókat, gyógyszerben, és mikor elment zuhanyozni, kipottyant belőle valami, vérrel, görcsökkel. Utána megvizsgálták és látszott, hogy már nincs benne az embrió. Előfordulhat, de ez még nem az abortusztabletta.
2012. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!