Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha óránként...

Normális az, ha óránként többször is megkeményedik a pocim?

Figyelt kérdés
Nem görcsöl,nem is fáj, csak kemény.Hiába pihenek le,akkor sem jobb.A picurka is egész nap mocorog,úgyhogy nagy baj nem lehet, ugye?
2008. ápr. 24. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy????nem mindegy!Ha még nem vagy 36 hetes, akkor enned kellene egy kis magnéziumot, én a Béres magnéziumot ajánlanám, abban 250 mg van, abból napi egyet egyél meg. A kemémnyedés a terhesség velejárója, normális dolog, de a méhszáj idő előtti kinyílása is okozhatja, úgyhogy amíg nem tudsz dokihoz menni, edd a magnéziumot, és mihamarabb irány a doki, hogy megvizsgáljon. Hogy nem fáj, nem görcsöl, az azt erősíti, hogy minden rendben, csak a terhes méhizomzat készül fel a nagy napra, ezek az összehúzódások mégegyszer mondom teljesen megszokottak, de abiztonság kedvéért, ki kellzárni a méhszáj egyéb problémáit is. Illetve azt sem szeretik néhányan, ha mondjuk óránként sokat keményedik.

Szóval nyugi: magnézuim és doktor bácsi, meglásd nincs semmi baj!

Boldog babavárást!

UI: nekem mindig akkor csinálja, amikor megnő a pocim, én folyamatosan szedem a Bérest, napi egyet.

2008. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vége felé jársz, akkor talán normális.

De ha még az elején, vagy a közepén, akkor mint az előttem szóló irta, enni kell a magnéziumot, nekem pl magne b6-ot kellett szednem 3*2-t, és pihenni, mert félő volt, hogy kinyilik teljesen a méhszáj.

Ez nem játék, vigyázni kell vele.

2008. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mutasd meg a dokinak!Nekem 28 hetesen volt ilxen és 1 hétig feküdnöm kellett,mert kinyílt tőle a méhszáj.No meg írt fel nospát,mert az megszünteti az összehúzódásokat.Nekem sem fájt.
2008. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
32 hetes vagyok, ez lemaradt.Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. ápr. 24. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia,nekem is sokat keményedik 30 hét után,a dokim mondta hogy néha igyak egy pici konyakot,mert az görcsoldo,és jobb mintha gyogyszert szednék, meg le is puhitja föleg este a pocimat de persze a magne b6-ot kell mellette szednem ugyan ugy. 35 hetes kismama.
2008. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Npi 8-9 még beleférhet, az óránkénti több keményedés sok!!! Nekem is így volt, magnéziumot kellett szedni, a méhszáj is nyílni kezdett, így szigorú fekvés volt itthon.
2008. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!