Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a harmadik vagy többedik...

Akik a harmadik vagy többedik babát várják már könnyebb lesz szülés? Tapasztalatok

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most a harmadik babánkat várom, de azt még nem tudom, hogy könnyebb lesz-e a szülés. Majd csak szülés után. :)

Viszont ha az első kettőt nézzük, akkor a tendencia efelé mutat. Az első 6 óra alatt megvolt, a második 1 óra 45 perc alatt. A szülésznőm szerint ha nem lesz komplikáció, akkor igaz az, hogy minden egymást követő szülés gyorsabban lezajlik mint az előző. Viszont a fájdalom intenzitása magasabb, hiszen sokkal gyorsabban tágul az anyuka.

Na, majd kiderül.

2009. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem "csak" egy babám van, de amikor szültem, akkor mellettem a harmadik babájuk született. Nála szinte csak kicsusszant a baba, hallottam, hogy mondták neki, ne nyomjon, ő pedig azt mondta, nem tud mit csinálni, szinte kint is volt a baba, varrni sem kellett! Utána sem látszott rajta, hogy nagyon megviselte volna!

2009. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én októberben szültem a harmadik kisfiamat nagy korkülömbséggel (17 és 14évesek)és két óra alatt megvolt el sem akartam hinni.Az első az kb 10 órát tartott a második kb 4-et.Úgyhogy Én azt látom hogy sokkal könnyebb.
2009. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én háromszor szültem. A szülés könnyebb volt több szempontból is, viszont utánna a méhösszehúzódások sokkal rosszabbak. Nagymamám is ezt mondja, Ő 6 gyereket szült.
2009. júl. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb :-)

Nekem a 4.-nél már csak tolófájások voltak előtte úgy kitágultam, hogy észre se vettem.

Most kiváncsi vagyok mi lesz az 5.-nél :-)

Neked hanyadik?


23 hetes

2009. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!