Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nagyon pattanásos...

Terhesen nagyon pattanásos arcbőr utalhat valami rosszra?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok,nagyon nagyon pattanásos az arcbőröm.Terhesség elején is voltak de mióta kiderült azóta rengeteg lett.A kinézetem nem aggaszt hanem az érdekelne hogy ez nem utalhat valamiféle hormonális problémára?A prolactinom magas arra szedek Bromocriptint meg Utrogestan hüvelygolyót használok 3x3-at.Vagy ez a terhességgel járhat??Köszönöm!
2012. máj. 28. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Abba a néhány %-ba tartozol, akinek nem kitisztul, hanem pattanásos lesz a bőre a terhesség alatt. Én is ilyen voltam.
2012. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, a dokim szerint.

Nekem is van, én is 12 hetes vagyok.

Nekem nemcsak az arcomon, hanem a hátamon is néha előjön 1-1, a vállamon is, a mellkasomon.

Dokim szerint a terhesség velejárója és normális.

Nyugi!

Nagyobb bajunk ne legyen ;)

2012. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ami29 válasza:
Mivel mogyoró olaj van a kapszula belsejében,ezért pattanásosodunk + több a hormon mivel hormon gyógyszer engem is aggaszt a pattanás,de hidd el nem tudsz mit tenni kozmetikus ki tisztítja másnap ugyan olyan szóval ez van!
2012. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!