Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. én kellet volna megjönnie,...

Bubu18 kérdése:

25. én kellet volna megjönnie, előtte nap nagyon görcsöltem fájt a gátsebem is. Azt hittem megjön,1 hete minden reggel hány ingerem van. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem szedek, mielőtt párom el megy ki húzza.Van egy 1 éves fiam.

2012. máj. 28. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha már van egy kisfiad nem vagy tudatlan...

1. a kihúzás nem védekezés.

2.ha késik egy hete csinálj tesztet.


3. ha akartátok a babát gratulálok,ha nem akartátok, és véletlenül összejön akkor is gratulálok ....

2012. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi.Sajnos nem bírom a gyógyszert,párom meg az óvszert....

Mi óta nem szoptatok ez a második alkalom hogy meg kell betegednem.Lehet hogy még nem állt be? de akkor mitől vagyok minden reggel rosszul?

2012. máj. 28. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem "bírjátok" a fogamzásgátlókat akkor miért szexeltek, ha nem akartok gyereket? Mindegy ezen már késő rágódni...

Szerintem is csinálj egy tesztet, de még biztosabb ha dokihoz mész el.

2012. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehetek terhes? nem lehet hogy a szoptatás óta még nem állt be? de a hány inger,az az első terhességemnél nem volt...
2012. máj. 28. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:

mi ezt nem tudjuk !!

holnap menj el a gyógyszertárba és csinálj egy tesztet !!!!

2012. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Nem tudom megmondani mennyi erre az esély, de egy doki megmondja. Szerintem ne késlekedj, minél előbb kiderül mi van, annál jobb.
2012. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Sajnos csak jövö héten tudok be menni...
2012. máj. 28. 18:20
 8/14 A kérdező kommentje:
De ha lehet hogy terhes vagyok mért görcsöltem anniyra? vagy most is egy nap 1-3 percet??:O
2012. máj. 28. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes...Szedj gyógyszert,és a párodnak is mi baja lenne a gumitól?!Ez rossz kifogás,hogy nem birja...
2012. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja kiüti,és viszked tőle. De mért görcsölök néha néha????
2012. máj. 29. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!