Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magam után fizetem a TB-t,...

Ha magam után fizetem a TB-t, akkor jár valami pénz szülés után? Esetleg létezik valami biztositó akinél be lehet fizetni a terhesség alatt, ahhoz, h majd szülés után kapjak valami pénzt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Dimenzió Egészségpénztárnak volt ilyen csomagja, hogyha oda fizetgetsz be, és szülés után a szociális helyzeted olyan, akkor akár 45 ezer forintot is kaphatsz havonta. Nem böngésztem neked végig, ne haragudj, és már nagyon rég volt, amikor ezt nézegettem, de megadom a honlap címét. Még a T-Online-nál dolgoztam, ott volt ez ilyen munkáltatói juttatás, biztos, hogy jó, mert annak idején szinte mindenki belépett, csak én nem, mert felmondani készültem.

[link]

Ha magad után fizeted a TB-t, csak emiatt az állam biztos nem fog neked semmit adni.

2009. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad után fizeted a TB-t, akkor az egyszeri anyasági (4 terhesgondozás után), a családi és a gyes jár. Más sajna nem. Ugyanebben a cipőben járok.
2009. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vaálaszokat.
2009. jún. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!