Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kívánom a szexet. Meg fog...

Nem kívánom a szexet. Meg fog ez változni szülés után?

Figyelt kérdés

A férjem kint dolgozik külföldön, és kb. 5 hetente egy hétre jön haza. Ha itthon van akkor is csak max. 2x szeretkezünk. Nappal még csak lenne hozzá kedvem, de hát itt van a 3,5 éves csemete, este pedig alig várom, hogy bezuhanjak az ágyba aludni. Nagyon megértő, és türelmes a férjem, de már kezdem ez miatt kellemetlenül érezni magam. El fog ez múlni valaha, leszek még a régi önmagam?

24hkm


2012. máj. 28. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, csak valószínű, hogy a terhesség elnyomja a libidódat. Az első gyermeknél nem volt ilyen?

Amúgy nálam is ez volt, egyáltalán nem kívántam, mikor néha csináltuk, akkor sem igazán élveztem. De a szülés után helyreállt, és bepótoltunk mindent. :)

2012. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Emlékeim szerint az első terhességemnél azért hetente egyszer szeretkeztünk. A pláne pedig az az egészben, hogy ha szeretkezünk, akkor veszettül élvezem. Ez nekem már magas!! :)
2012. máj. 28. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az estével van a baj. A terhesség fáradékonnyá tesz. Picit próbáljátok a babát nagyira bízni 1-1 reggel és akkor lehet jobban fog menni.
2012. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
terhesen mi sem szeretkeztünk, a párom nem akarta. Nekem meg nem hiányzott. 4 hónapja szültem, még mindig alig-alig jön össze a dolog, esténként alig várom h hulla fáradtam az ágyba dőljek.
2012. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi se szexelünk sűrűn,pedig minden nap lenne rá lehetőség.Nekem meg a párom nem akar,mert nem érdekli a szex annyira.Szerintem a férjed nem a szex miatt szeret téged,tehát ne aggódj!Máshogyan is törődhetsz vele,nem csak szexel.
2012. máj. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 2. babát várom, nekem semmi libidom nincs és az elsőnél is ugyanez volt. Azért hetente 1x együtt vagyunk, de nekem az is kínszenvedés....:( Abban bízom hogy az előző szülés után helyrejött a dolog, remélem most is helyre fog!
2012. máj. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!Velem is ugyanaz a helyzet,mint veled,hogy egyáltalán nincs kedvem a szexhez,viszont ha sikerül rászánni magam,akkor nagyon élvezem.Nálunk csak annyi akülönbség,hogy a párom naponta könyörög egy kis szexért,de valahogy nagyon nehezen tudom rászánni magam,pedig nálunk még nincs nagyobb gyerkőc se,aki lefárasztana,egyszerűen csak nincs hozzá kedvem és kész.A férjemet nagyon sajnálom,mert neki velem ellentétben most is az egekben van a libidója és nagyon nehezen birja ki,heti 1-2 szexel.Én abban reménykedem,hogy idővel változni fog a dolog,bár ha a te példádat veszem,akkor kélsőbb sem lesz jobb a helyzet.:)

15 hkm

2012. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Jó tudni, hogy nem vagyok ezzel a problémával egyedül! Remélem, hogy szülés után rendbe jön a libidóm!
2012. máj. 29. 08:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Hm.Én 4 hónapja szültem, terhesség alatt nem volt gond a dolog, de a szülés után nagyon is az. Gátmetszést végeztek rajtam. Az előírt 6 hét után kezdtünk újra együtt lenni, de minden alkalommal iszonyatosan fájt, feszült a gátsebem.Mostanra kicsit jobb lett, de libidó az nulla :(

Tudom, ez nem jó, de teljessen rá vagyok hangolva a picire.

Én is sajnálom szegényt, de tényleg nincs hozzá kedvem, meg estére, mire a kicsit leteszem aludni, már mindketten jó fáradtak vagyunk. :(

Remélem ez változni fog.Nem tudom a menstruáció visszatérése befolyásol-e majd bármit is ez ügyben.

2012. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!