Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes vagyok. Nem érzem...

20hetes vagyok. Nem érzem magam ma vmi jol, hányingerem van, szédülök, homályosan látok. Mitöl lehet ez? Aki ennyi idös azis rosszul van ma? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! nem tudom ettél e ma rendesen, de a szédülés a látás probléma nálam a cukor leesése volt. Egyébként néha én is érzem magam fúrcsán ilyenkor végig gondolom mit ettem ittam és megnézem a vérnyomásom. a front is elég sok mostanában.

22hét

2009. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld, ma én is úgy ébredtem, mint a mosott sz*r :( Pedig az egész babavárásom alatt nem volt ez jellemző. Alig tudtam kimászni az ágyból, reggeli után kicsit hányingerem lett, szédültem, kicsit homályosan láttam én is.Utána ettem egy banánt, meg egy csokit, talán jobb lett. Én az időre gondolok. Reggel 8kor itt Kecskeméten esett, utána hirtelen napsütés, fülledt meleg, most pedig kicsit borongós....szóval szerintem én ettől lehetek olyan kába....

Pihenj szerintem!

2009. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott esténként lenni hányingerem.Már eltanakodtam hogy egyáltalán ez még helyes e iyen idős babásan?Rám még néha a gyengeség és a remegés szokott jönni,de remélem ez is elmarad mihamarabb.Szerintem is a cukor és az időjárás tud galibákat okozni.Ha van otthon vérnyomás mérőd akkor érdemes nyomon követni egy ideig.

Jobbulást és boldog babavárást!

2009. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)Azt hittem én vagyok ilyen rosszul,igaz az idö is közrejátszik.Fülledt meleg van és ez nagyon kimerit.Boldog babavárást nektek:)
2009. jún. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!