Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7. terhességi héten ez...

6-7. terhességi héten ez normális?

Figyelt kérdés
Nincs igazából semmi terhes tünetem, csak iszonyat ingerlékeny és álomkóros vagyok, viszont a pocakom mindkét oldalt sokat húzódik pár napja, mint beágyazódásnál, a derekam pedig nagyon fáj (annyira nem, mint vajúdás közben, de azért megérzem). Ételek szagára mindig is érzékeny voltam, de most néhány parfümtől vagyok rosszul, de nem kell hányni. Rossz, ha nincs hányingerem, se étvágyam? Bocs a sok buta kérdésért, de a dokim szabin van, SZTK-ba meg 2 hét múlvára adtak időpontot, orvos még nem látott, azért kérdezősködöm itt.

2012. máj. 29. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2012. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy most nincs, az nem azt jelenti, hogy nem is lesz. nem akarlak megijeszteni, de nekem a 8. héten kezdődött olyan elviselhetetlen hányinger, hogy szinte semmit nem bírtam enni. bár szerencsésnek mondhatom magam, mert csak 2 hétig tartott, de bátran állíthatom, életem legrosszabb két hete volt. örülj neki, hogy ilyen jól viseled :) boldog babavárást!

24 hkm

2012. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyi, ezek is terhestünetek.:)

Nem csak a hányás terhestünet. Kinek mi.:)

A hasfájásra szedjél magneb6-ot. 3*2-öt.

2012. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az előző két terhességem alatt többször émelyegtem (a másodikat végighánytam a szülésig), most meg fel se tűnt, olyan PMS tüneteim vannak igazából, a vérzésem nem jön soha pontosan, csak azért gyanakodtam terhességre, mert párszor nem védekeztünk. Most meg azért izgulok, mert nincsenek tipikus tüneteim és fájdogál a derekam. Remélem mire eljutok orvoshoz, minden rendben lesz a babával.

2012. máj. 29. 13:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Na kár volt nyafognom, olyan hányingerem van egész nap, hogy alig bírom elvégezni a feladataimat.
2012. jún. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!