Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első pár terhességi hétben...

Első pár terhességi hétben (4-5) normális az, ha hasmenésszerű tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
Nekem menzesz előtt és annak első napjain is így szokott lenni (bélgörcsök, gázok, hígabb széklet)(egyébként sokat iszom, főleg ebben a melegben), most meg ötödik hetes terhes vagyok, és tökéletesen megvan minden PMS-es ilyen jellegű tünetem.
2011. aug. 24. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is megvolt minden tünetem, mint mensi előtt-közben-után, mégis terhes voltam. Sőt a terhesség 4. hónapjában még mindig voltak mensi szerű görcseim (amikor nagyjából meg kellett volna jönnie, de amúgy nem menstruáltam). A szervezet emlékszik a menstruációra és egy ideig még terhesen is képes ugyanazokat a tüneteket produkálni, úgyhogy nincs gond velem sem, majd idővel enyhülnek vagy elmúlnak a tünetek és jönnek helyette az igazi terhestünetek. :)
2011. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is ugyanebben a cipőben vagyok, 4-5 hetes terhes vagyok és hasmenésem van/volt, bár mondjuk enyhülni látszik de azt mondják ilyenkor a hormonok művelik ez, boldog babavárást :D
2011. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát, elvileg éppen hogy székrekedést illene produkálni... :D

Én 9 hetes vagyok, és még mindig megy a hasam valamitől.

Lehet, hogy csak a sok gyümölcs, meg sokat is iszom, meg a "rendes" kejáktól rosszul vagyok, így szilárdat alig eszem. Remélem, később elmúlik.

Arra azért figyelj, hogy ha hasmenésed van, akkor igyál többet! :)

2011. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na ezaz, hogy én is székrekedésre vártam, errefel... bocs, tudom, hogy nagyon... izé :D, de folyamatosan szelek is kínoznak, és ez sem volt régebb.

Lányok, jó babavárást és ennyi legyen a legkisebb bajunk!

2011. aug. 24. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia, nekem a legelső perctől kezdve ez van!. Fel vagyok fújódva,mint egy lufi és délutánra megjönnek a szelek,gázok és tartanak estig! Napi többször járok vécére (pisilni is ezerszer) de nem hasmenés, csak lazább. Tény,h én is többet iszom, meg sok gyümölcsöt is eszek, de ha nem vagyok egyedül, kész vagyok :D

Amúgy nekem ennyi az össz tünetem, OK a napi 12óra alvás és mellfeszülés mellett :)) Ma vagyok 6+4 :)

2011. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a része elég ciki :o)
2011. aug. 24. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Na látom, nem vagyok egyedül! :D

Legalább megnyugodtam.

Vicc ez az egész... :)

2011. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!