Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet magasabb a magzati...

Mitől lehet magasabb a magzati szívfrekvencia?

Figyelt kérdés

Alapjáraton, nem a mozgástól.

37 hetes km.


2009. jún. 30. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kávé, csoki, amiben koffein van. Átjut a méhlepényen és az ő pulzusát is megemeli kicsit akár a miénket. Miért kérdezed? kíváncsi lettem...
2009. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom, de mellettem tegnap ctg-n volt egy kismama és a dokim indította neki aznap a szülést a magas szívfr. miatt. Ő is 37 hetes volt. Egy pillanatra én is beparáztam...

Szintén 37 hetes (bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam!)

2009. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nálunk ez a helyzet. Az én pulzusom és vérnyomásom rendben. Holnap megismétlik az NST-t túlzottan nem parázott a doki, de nem is mondta mitől lehet. A neten nem találok semmit róla, csak ha alacsony.
2009. jún. 30. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
első vok: mennyi az a magas?
2009. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!