Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 124/54 az alacsony vernyomas...

124/54 az alacsony vernyomas vagy optimalis? 9 hetes vagyok

Figyelt kérdés
folyton faradt vagyok es lehangolt. Nem kivanom a kavet, de mar gondoltam arra is, hogy talan innom kene. A pulzusom 68 ha ez meg mond vmit.
2012. máj. 30. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az 54-et nem tudom, hogy milyen, de a 124 az teljesen optimális, a pulzus is jó. Nekem mikor terhes voltam, 90 körül volt, a pulzusom meg 60 körüli. Engem sokszor az ájulás kerülgetett.
2012. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 54 az alacsony. Túl nagy különbség a két érték között nem olyan jó. A legoptimálisabb, ha a két érték között 40-50-es a differencia. Habár gonodlom, h digitálissal mérted. Azoknál nagyon oda kell figyelni, h a karod az asztalon pihenjen és ne mozogj, ne beszélj, amíg mér. Ezek is befolyásolják az eredményt.
2012. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9.héten még annyira nem magas a pulzus, szerintem aránylag jók az értékek.
2012. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, digitalissal mertem, de lehet hogy kozben beszeltem. Kesobb megmerem nyugodtan. Holnap megyek dokihoz, nemtudom hogy elohozakodjak e vele. A fejem is faj, azthittem az a magasvernyomas velejaroja. Amugy ha iszok egy kolat az melyik erteket befolyasolja? Komplett az egeszet vagy csak vmelyiket?vagy esetleg semmit?
2012. máj. 30. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nekem 100 meg 90 szokott lenni.
2012. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém mindig (a terhesség alatt meg aztán végképp) olyan 90/60 szokott lenni. A kórházban a nővérek minden reggeli mérésnél (bent feküdtem szülés előtt pár hetet) röhögve küldtek a kávéautomatához. Csak az a gond, hogy nekem ehez 100 körüli nyugalmi pulzus is társult, szóval a kávé mégiscsak kizárva...

Köszönjük, jól vagyuk mindketten a kisfiammal. Szerintem ne aggódj! :)

2012. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt én leszek a csúcstartó 90/60 volt a terhességem alatt a vérnyomásom, a pulzusom, 55 körül, de mértek 49-et is. semmi bajom nem volt, azóta sincs, és minden orvos szerint a szervezetemnek ez az ideális. ne aggódj. a pulzus terhesség alatt egy kicsit szokott emelkedni. de 70-ig normális érték.
2012. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!