Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet csinálni borzalmas...

Mit lehet csinálni borzalmas csípőfájdalommal?

Figyelt kérdés

Mintha feszítene szét, nagyon fáj, miközben mozgok. Ha nem mozgok, nem fáj.

Előző terhességemnél ez volt 20. héttől 30.hétig. Most 20 hetes vagyok, most is vár rám 10 hét iszonyatos fájdalom?? Nektek van ilyen, volt ilyen?


2012. máj. 30. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, kb 3 hete elmúlt. Nekem sem fájt, ha nem mozogtam. Megemlítettem a dokinak.Tudod mit mondott? Hogy mozogjak! :) Mondom, kösz szépen, majd becsinálok, úgy fáj. De kipróbáltam. És kb 10 perc aktív séta után(1 éves vizsla melett máshogy nem is lehet...)elkezdett múlni a fájdalom. Most 32 hetes vagyok, teljesen megszűnt.
2012. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Holnap én is megyek dokihoz, meg fogom kérdezni. Bár előző terhességnél is megkérdeztem, azt mondta, ez van, ez most ilyen.

Egyébként most a 3.babát várom, szóval azt nem lehet mondani, hogy keveset mozgok. Előző terhességemnél még tornáztam rendszeresen + a napi séták a lányommal, mégis fájt.

Most is sokat futkosunk, mászkálunk a két gyerekemmel.

2012. máj. 30. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ha jól emlékszem a 16. hét körül, gondolom akkor tágult ki a medencém, vagy a csípőm, és pár hétig nagyon fájdalmas volt, bicegtem, meg húztam a lábam, mintha csontkopásom lett volna.

20. hét után már tuti nem volt, azóta sincs.

36hkm

2012. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez éjjel van, és ha széttárom a lábam, enyhül. Majd csak jobb lesz:-)
2012. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt. :(


Szülés után sem lett jobb, mint kiderült szétnyílt a szeméremcsontom a nagy baba miatt és pár hét, mire helyreáll. Borzasztó volt a fájdalom, alig bírtam mozogni.


Most már kezd egyre kevésbé fájni, de már 6 napos a babám.

2012. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!