Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Jövöhéten megyünk balcsira. Merjek napozni, meg fürödni? Mert nem szeretném a bennt vagy a fa alatt tölteni, azt a pár napot.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
hat ha nem szeretned akkor nem is fogod most irtad le sajat magad.Miert ha azt irjak neked,hogy ne akkor nem megy el vagy bent leszel a szobaban,hat nem hinnem!
2009. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én mernék. Pontosítok, én merek is. Igaz, én még csak a hetedik hétben vagyok jelenleg, de például ma is fürödtem és napoztam egy keveset.

Az előző terhességemnél is strandoltam, makk egészséges fiam született. Gyakran elmondják, hogy a terhesség nem betegség. Szerintem van alapja.

Ha nem fürödhetnél, akkor azt az orvosod már mondta volna.

2009. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zárt a méhszájad, akkor irány fürdeni. :)
2009. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne suttesd sokaig a pocidat,mert felmelegszik a magzatviz.
2009. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb.16 hetesen voltam 4 napot a Balcsin. Mikor nagyon sütött a nap, nem napoztam bikiniben vagy eltakartam a hasam, mert engem az megnyugtat. A doki nem ajánlotta a tűző napot. Egyszer elmentünk 1-1,5 órára vitorlázni, sütött a nap, de azért jöttek a felhők is. Nem volt semmi gond. Szerintem lemész és majd meglátod. Jó pihit!
2009. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a nődokim és azt mondta, hogy nyugodtan csak ne 11 és 15 óra között. Ne tűzze a nap a pocimat és figyeljek arra, hogy a magzatvíz ne melegedjen fel. Azért is ajánlotta a napozást, mert a D vitamin jót tesz!Jó nyaralást!
2009. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
keruld a napot, a felhevules arthat a magzatnak es a vizben osszeszedhetsz barmit, oda annyi minden urulek es szemet kerul, inkabb maradj ki ebbol most, a babad egeszsege fontosabb, csak egyszer kell valami fertozes ami arthat, semmi szukseg ra, jobb a megelozes
2009. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a jövő héten megyünk, én akkor 11 hetes leszek. Tutira fogok fürdeni és napozni is. Úgyis érzem a napon, hogy mikor volt elég. Bár nekem a napozás abból áll, hogy felfekszem a matracra és folyamatosan locsolom magam a hideg vízzel, így nem melegszem át (eddig így csináltam). Idén ugy csinálom, ahogy majd jólesik, lehet hogy sehogy, de ez majd ott derül ki. Ja, és mi sátorral megyünk.
2009. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!