Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok!...

19 hetes kismama vagyok! Mitől fájhat a jobb oldalam? Remélem nincs semmi gyulladásom, végülis nem vettem észre hogy bármi ilyen lenne! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen korban már a belek is nyomódnak a kitágult méhtől. Jobb oldalon amúgy a máj van és az epehólyag.

a szokásos negyedéves kismama UH-n szólj, és néznek egy kismedencei és teljes hasi UH-t is. nyugodj meg :)

27/L/egészségügyis

2009. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan ez a tünetem. 21 hetes vagyok és majd csak 4 hét múlva megyek uh ra. Aggódóm, hogy minden rendben van e, de a babucim az rugdos, ahogy eddig. Remélem minden rendben lesz nálad is! Én se vettem észre egyéb tünetet, csak, hogy fáj. mondjuk én a petefészekre gondoltam, hátha azzal van gond, de annak tünetei szoktak lenni tudtommal. Szóval nem tudom..

Azért írd meg, hogy mit mondott a dokid. Üdv.: km

2009. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat,majd holnap megyek orvoshoz! Megírom hogy mi volt! Minden jót.

2009. jún. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!