Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon tanácstalan vagyok és...

Nagyon tanácstalan vagyok és jó lenne olyat olvasni aki már hallott vagy tapasztalt ilyet, rettentő szomorú vagyok. Lent bőv Tényleg ilyen peches lennék?

Figyelt kérdés

máj 12 volt az uccsó mensim azóta most voltam dokinál és azt mondta nem lát semmit, régóta próbálkozunk és azt gondoltam ennyi késés után ha van valami akkor az tuti látszik már de semmi:( 8 mm-es endomerium van és nagyobb cicik. hnap megyek a leborba leadni pisit, de már feladtam a reményt. Azért lehet, hogy mégis baba van csak bújócskázik?

Olyan szomorú vagyok h igy megtréfál a természet eddig 30-35 napos ciklusaim voltak és most teljesen beleéltem magam pláne a cickóim miatt konkrétan kinőttem a melltartómat és semmi..:( segi


2009. jún. 30. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2009. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás! össze fog jönni, ha nem is most, majd legközelebb... de azért én szurkolok a laboreredményért :)

(Nekem is máj 12-én jött meg utoljára, én múlt hét csütörtökön voltam dokinál, 15 mm-es gestációs-gyűrű látszódott, de szívhang még nem volt. Jövő héten kell visszamennem.

Semmi tünetem nincs az égvilágon, de ez nem újdonság, a lánykámmal anno ugyanígy volt. Ő most 9,5 hós.)


Szóval drukkolok nektek!

2009. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem hogy volt-e valami kivizsgálásotok eddig?

Csak azért, mert az én ciklusaim is ilyenek voltak, és hosszabbodtak. Nem sikerült a bébi. Kiderült hogy pajzsmirigy beteg vagyok. Állandóan gyógyszert kell már szednem, de 4 hónap alatt összejött a prücsök, most 22 hetes vagyok.

Kívánom a legjobbakat neked!!

2009. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg már a 7. hétben kellene lenned, még ha kicsit hosszabb is a periodusod. Nekem se a 14. napom van peteérésem, de ha 35 nappal számolunk vissza 14-et akkor ugye neked a 21. napon van. Nos akkor 6 hetes lehetnél, de ilyenkor már bizony kéne lenni legalább egy petezsáknak! Ne keseredj el, inkább vizsgáltasd ki magad. Nekünk 7 évbe tellett mire a nővérem rájött diploma nélkül, hogy pajzsmirigyes vagyok én is. Ezek után a netnek köszönhetem, hogy teherbe estem. Utólag a dokim képébe is vágtam, hogy 7 évig nem csinált semmit velem... keress egy jó dokit és vizsgáltasd ki magad! És pozitívan állj hozzá. Hidd el mi aztán totál ki voltunk akadva 7 éven át... És ki a franc gondolta volna, hogy jodhiányom van.... Sok sikert!
2009. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az az igazság h p.mirigy alulműködésem van de nagyon minimális és a dok azt mondta h nem befolyásolja a teherbeesést nem kaptam rá gyógyszert de lehet felkeresek egy olyan nődokit aki pmirigyes is egyben mert kezdem elveszteni a türelmem:S köszi a válaszokat és gratula a babákhoz:)
2009. jún. 30. 20:07
 6/9 A kérdező kommentje:
különben a doki azt mondta h ha jövöhéten sem jönne meg akkor menjek be magánrendelésére mert az az uh amin ma nézett nem túl jó felbontású...???hát nem tom lehet h nekem is van gestációs gyűrűm csak nem látszódott azon?
2009. jún. 30. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz,hogy a minimális alulműködés nem befolyásolja a teherbeesést.Nekem is minimális alulműködésem volt,kaptam rá L-thyroxint és most terhes vagyok.Keress egy rendes nődokit!
2009. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A TSH-nak teherbeeséshez 2 alatti értéket kell mutatnia. Pedig a normális 0.35-4.5ig szint elfogadott nem terhességre készülőknél. Szóval csináltass még egy szintmérést, mert igenis fontos, hogy megfelelő legyen az értéked még ha minimális alulműködésed is van!
2009. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ohh..hát köszönöm h írtatok igen azt gondolom h felkeresek egy másik orvost mert nekem 5,2 az értékem és hát a 2 hüz ez elég távol áll...lehet emiatt késik:s köszönöm azért
2009. júl. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!