Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tanácstalan vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok és szomorú mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tegyek és nem tudom már lassan hogy mit érezzek....:-(( a barátommal már majdnem 1, 5 éve vagyunk együtt.Szeretjük egymást nem arról van szó..mondjuk úgy félév nagyon jó volt vele utána kezdtek megromlani a dolgok de még akkor is jó volt vele nagyon..de aztán egyre romlottak...többször volt már olyan hogy szakítunk, de egyikünk sem bírja ki egymás nélkül és mégis együtt vagyunk! Engem nagyon bánt az, hogy úgy kezel mint nem is tudom ez elég durva szó rá mint a kutyáját..:-(( nekem nagyon fáj, hogy ma is írtam neki tök szépen erre felhív és olyan bunkó volt:-( és mikor megkérdeztem mit tettem? akkor nevetett és modnta hogy semmit...de olyan bunkó:-( már azt szeretném mióta, hogy boldogok legyünk, de valahogy nem megye, mert minden kis dologba beleköt..de tényleg mindenbe...melyik bnőmmel beszélek mért ismerem ezt a fiút stb...miért nem mentem reggel xy busszal..meg iylenek:-( és ebből veszekedést csinál..és olyan rossz:-((( annyira fáj hogy úgy kezel mint a kutyáját meg úgy is beszél velem:-(( Mit tegyek? annyira tanácstalan vagyok..:-((((
2008. jún. 11. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan bunkó amilyennek elmondtad akkor szerintem egyértelm hogy szakítanod kell vele! Lehet hogy fájni fog egy darabig, de majd idővel elmúlik és találsz mást akivel boldogabb lehetsz!
2008. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudod mit tegyel??? Beszelj vele!!!!!!!! mondd el ugyanazt, ugyamnigy ahogy ide leirtad...de pont igy. es ne legy hatarozatlan, magabiztosan erosen, allj a ket labadra vegyel egy mely levegot s ki vele...szerintem masfel ev utan nem ciki kiallni az igazad melle, es nem kell szegyelj semmit a baratod elott. az h h kezel, nem arra utal h nem szeret, habar ezekbol a tipusokbol nonek ki a tipikus vadallat ferjek. regebb egyszer ketszer ram is mordult a baratom, es akkor megkerdeztem h "ki vagyok en neked, h igy beszelsz velem?" aztan azt is megkerdeztem h "ezt erdemlem?"...es elgondolkozott...a te baratod is elfog, ha szeret. ha nem s tovabbra is igy kezel akkor hagyd inkabb. de elobb beszeljetek, es adj idot neki arra h valtozzon:) udv remelem segitettem
2008. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hozzatennem (elso valaszolo kommentjebol kiindulva) h egybol nem kell a legrosszabbra gondolni szerintem...egyszer legalabb erdemes beszelni, viszont ha semmit nem valtozik akkor kalap s kilincs!!!
2008. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!| de én nem akarok és nem fogok vele szakítani, mert nagyon szeretem:-(( cask nekem olayn rosszul esik, mert én megpróbálok mindent megtenni azért, hogy nekünk jó legyen , de ő meg minden kis hibát megtalál, állandóan bas*ogat minden kis dologgal:-(( meg minden hülyeségért leordít:-(( nem ezt érdemlem szerintem , mert én nagyon szeretem és amit tudok érte megteszem:-( olyan rossz:-((
2008. jún. 11. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele szakítani és nem is fogsz, akkor miért nem mondtad el neki ezeket a dolgokat? Nem gondolatolvasó.
2008. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, és egy kapcsolathoz két ember kell. Csak egyedül te nem akarhatod, hogy megváltozzon, ezt neki is akarni kell.
2008. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de én elmondtam neki ezeket a dolgokat, tudom, hogy nem gondolatolvasó, de azt mondja hogy jó rendben nem lesz bunkó , de utána mégis, pl írtam ma:-( mikor semmit sem tettem és ok nélkül az velem:-( megfogom vele beszélni, de úgyis azt mondja, hogy ő nem is bunkó velem.....:-(
2008. jún. 11. 21:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Mutasd+neki ez a kérdést itt a neten a véleményekkel együt, hagy lássa h.mit okoz neked,és h.mit gondolnak róla ezért.Sok siker.
2008. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*sok sikert
2008. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor megszoksz vagy megszöksz, ez a két lehetőség
2008. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!