Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont aznapra van kiírva a...

Pont aznapra van kiírva a babám mint én voltam? Nem érdekes?

Figyelt kérdés
Másnál is volt hasonló?
2012. máj. 31. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam egy héttel későbbre volt, mint ahogy született, de pont jó volt, mert a nagypapája 60. születésnapján született, ugyanabban az órában! :)
2012. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Apósom azon a napon született mint az anyja. Èn is akörül voltam kiírva de nem szültem meg akkor.


Apukámnak 2 testvére van és 4 év a külömbség köztük, és mindegyik ugyan azon a npon született.

2012. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hát ez klassz ! talán időre születik és akkor együtt ünnepelhettek Te csodás ajándékot kapsz utánna megy együtt fújjátok a gyertyákat.


mi eredetileg a lányom szülinapjára időzitettük a kistesót aztán a névnapja elött született egy nappal.

annyi érdekesség van még hogy a 20. a utáni napokon nálunk sorban születtek az emberek . van rokon aki 21,22,23,24.28.-án . de nem tartom sorsszerünek .


én kedden születtem és a férjem is kedden ugyanabban az évben.


van ilyen ..

2012. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első körben engem is a szülinapomra írtak ki, aztán 1héttel előbbre, végül 2hét van köztünk :)

Én azért örülök annak, hogy nem a szülinapomon szültem, bár szép ajándék lett volna :)

2012. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen érdekes.De nem biztos hogy azon a napon is fogsz szülni.Ritka aki pont azon a napon szül amire kiírták.Én pl február 26.-ra voltam kiírva és március 1.-én született meg a kislányom.De lehet hogy szerencséd lesz.
2012. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam március 11.-én született a kislányom.
2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én jan 18.-án születtem,de nem tudtam mikorra voltam kiírva,csak most szóba került: jan 28,és pont akkorra vagyok kiírva a babóval.


Érdekes,amiket írtatok.

2012. máj. 31. 13:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Nov 5-re voltam kiírva a lányommal, én 6-án születtem és ráadásul pont annyi idős voltam,mint anyu,amikor szült engem:):)


Aztán a kisasszony úgy döntött, nem jön időbe, 15-én született:):)

2012. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Férjem született pont egy napon az anyjával.

A vicc az, hogy arra a napra volt kiírva, mint az apja, erre anyósom túlhordta és így az ő napján született meg :)

2012. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én aznapra voltam kiírva mint anyukám, Október 24-ére, de 23-án születtem.

A lányom meg az én szülinapomra Október 23-ára volt kiírva, de már Október 15-én megérkezett. De örülök neki, én nem szerettem volna a szülinapomon kórházban lenni. :)

2012. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!