Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Le tudná valaki írni, pontosan...

Le tudná valaki írni, pontosan milyen amikor csuklik a baba? 23 hetes múltam, és érdekes érzésem volt reggel, de nem tudom az volt-e!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. márc. 14. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A hasad mozog utemesen piciket. Illetve ha 23 hetes vagy, akkor talan meg nem az egesz hasad, csak belul valami. En ahhoz tudnam hasonlitani, mikor valamelyik ideg rang a testedben. Pl. mikor a szemedben, vagy karodban rang az ideg, az is olyan kis picike utemes mozgas. Na ez szintugy, csak bent a pocakodban. :-)

En mindig elveztem, mikor az enyem odabent csuklott.

2012. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan mintha pulzálna belül valami, igaz úgy lüktet, pár másodpercenként. Nekem rengeteget csuklik a babám, napi 5-6-7 szer is de már nem számolom :)

35 hkm

2012. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor az is az lehetett?

Reggel a köldököm felett éreztem, mintha kicsiket rúgott volna, mintha a szívverésem éreztem volna, olyan ütemes volt, csak épp apró rúgásokkal?!

2012. márc. 14. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát éppen lehetett az, nekem is volt ilyen érzésem a 24. hétben, kérdeztem is a védőnőt, hogy ez az-e, de azt mondta, hogy szinte kizárt. Utána nem is volt többet, csak a 30. héten, és sokkal erősebb érzés volt, kétségem sem volt, hogy csuklás. :) Olyan egyébként, mintha kicsiket kopogna a hasfalamon, kis lüktetések, pár másodpercenként, és kb. 20 percig tart. Nagyon sokat csuklik, naponta 3-4 alkalommal, és utána rendszeresen bemorcizik, mert elkezd fészkelődni, és olyan, mintha ki akarna bújni a hasfalamon: kidugja a lábát-könyökét, és mindenével rúg-boxol. :)))


Szép babavárást neked! :))

32 hetes kismama

2012. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és kívánom a legjobbakat nektek is!
2012. márc. 15. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!