Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben más ilyan...

Utolsó hetekben más ilyan "sz*rul" van? Alíg birok felkelni, óránként jönnek a joslófájások, űlni alíg birok. Már nagyon ki vagyok, amugy csak 6kilót híztam, nem dagad semmim, de ez a hülye idő is kikészít. Amugy 38 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
én is elég ramatyul vagyok,pedig amugy nem vagyok egy kényes fajta.fáj mindenhol,jóslózom,néha görcsölök,én vizesedek is,türelmetlen is vagyok már,és nekem már van 2 gyerkőcöm,ők is jobban lefárasztanak estére mint máskor.de már nincs sok hátra!kitatás!és könnyű szülést.üdv 39 hetes kismama
2009. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, már nagyon nehéz, még szerencse, hogy nem vizesedek, viszont van egy 2.5 éves kislányom, akivel már nem bírok lépést tartani, segítségem majdnem semmi. De mi nők sok mindent kibírunk, kitartást nektek is és könnyű szülést.
2009. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nagyon szerencsés vagyok, az egész terhességem tunetmentes volt. Holnapra vagyok kiírva, de semmi jele szulésnek. Reggelente görcsölök és ennyi. Nehezen kapok levegöt, estére pedig valamiért nagyon aktív vagyok. Nagyon szulnék már, de ennek még semmi jele. Holnap megyek magzatvízvizsgálatra+nstre. Hátha beindul, ha megbolygatnak odalent. Könnyű szulést nektek!

2009. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mondjuk nekem az is közre játszik hogy most költözünk és pakolászunk 1000-rel...ugyhogy lehet emiatt se bírom már annyira:)
2009. júl. 1. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 39+1 hetes vagyok, már én is nyűgösködöm, éjszakánként vannak erős jóslóim, de képtelen vagyok nézni az időt a fáradságtól, ugyanis ha elkezdek számolni, hogy meddig tart, olyan mintha a bárányokat számolnám, és elmúlik:-D Ez kb. éjszakánként 3-4-szer zajlik... Aztán reggelre semmi...

Szerintem pihenj sokat inkább pakolás helyett (tudom könnyű mondani, mi áprilisban költöztünk...), de tényleg ha nagyon elfáradsz nem lesz sem erőd sem türelmed a szülésnél és az azt követő napokban. Bár mindenki más. Lehet, hogy Te Terminátor típus vagy:-D(jó neked!)

A hőséget már Én sem bírom, fulladok, muszáj légkondiznom a lakásban,mert egyébként 30 fok lenne, már most...

Én már nagyon várom a kisfiamat! Úgy izgulok... Ő lesz az első babánk:-)


Kitartást, már nem sok van hátra!

És könnyű szülést kívánok!

Üdv!

2009. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát de akkor is muszály pakolnom,most meg minden nap a dokit járom...vérvétel,szívultrahang,aztán vissza az eredményért,közbe itthon pakolászok...szoal összejött minden az utcsó hétre:(..de nem baj lehet így hamarabb beindul a szülés és meglesz a picúr:)
2009. júl. 1. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:

9:39-es vagyok

Hát igen, akkor elég fáradt lehetsz szegény:-(

De ahogy mondod, hátha ennek hatására beindul a szülés hamarosan:-)

Kívánom neked, hogy minél hamarabb túl legyél rajta:-)

Üdv!

Kitartás!

2009. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!