Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! A Ti férjetek/pároto...

Kismamik! A Ti férjetek/párotok is eltávolodott tőletek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Az én férjem abszolút nem!
2012. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Az enyém jobban kíván, mint azelőtt(ha erre gondoltál)!! :)

Szereti a gömbölyödő formáimat! :)

28hkm

2012. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem feltétlen a szexre gondoltam hanem úgy általában
2012. jún. 1. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Sexuális téren ugyan olyan velem mint eddig is!De lelkesebb amióta terhes vagyok,odafigyel rám jobban,nehogy megüsse a pocakot,Meg mindenben segít!Még a szennyeskosarat sem engedi hogy emeljem.Erre gondoltál?
2012. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
21 hkm.Utolsó voltam
2012. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Második vagyok!!

Ha nem arra gondoltál, akkor egyébként figyelmesebb velem, nem hagy cipekedni, sok mindent megcsinál helyettem, odafigyel rám, veszi a gyümölcsöt, akármilyen drága is, mindent megtesz, hogy nekünk jó legyen, a tenyerén hordoz "minket"!! :)

Rám szól, hogy pihenjek többet, majd ő megcsinálja stb...

2012. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom miért ír mindenki ilyeneket! Engem itt most biztos hogy lepontoznak, de igen, teljesen természetes, ha megváltozik a férjed viselkedése terhesség alatt, én nem kell rosszra gondolni. Megváltozik a tested, a viselkedésed, szexnél a szagod, és nemi szerved kinézete (igen, bocs, de tényleg így van), persze hogy más úgy szeretkezni, hogy tudja, hogy ott van a baba, egy kis élet. Az lenne a fura, ha ugyanolyan lenne! Az én férjem bevallotta, hogy egy kicsit (nagyon) fél az apaságtól, mellőzöttnek, másodlagosnak érzi magát, és igen, ilyen értelemben össze volt zavarodva, és egy kicsit eltávolodott, de legalább reagált valahogy! Fogd fel úgy, hogy akinek a férje ugyanolyan mint mindig, azt nem változtatta meg az apaság, a te férjedet legalább már megérintette a változás szele. Szeret téged ne aggódj, de ez az időszak neki is nehéz! Boldog babavárást!
2012. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Engem többet dicsér, mint valaha.
2012. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 7., második vagyok! Én nem pontozlak le, mert ez a te tapasztalatod, de azért elfogadhatnád azt is, hogy mindenki más, másképp éli meg ezeket a dolgokat!!

És én nem hazudtam abban, amit írtam!!!!

Az én férjem is tart egy kicsit az apaságtól, meg az új jövevény által hozott felelősségtől, de ez természetes!!

És ettől még engem/minket nagyon szeret, vigyáz rám/ránk, és a tenyerén hordoz!!

Ettől függetlenül természetes a másik véglet is, mert mindenki más és másképpen dolgozza fel a változásokat!!!

2012. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és szerintem is igaza van a másodiknak és én sem pontozlak le!Nálunk is az a helyzet ami a második válaszolónál!
2012. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!