Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árt a babának? Allergiás...

Nem árt a babának? Allergiás vagyok, rengeteget tüsszögök, köhögök és fújom az orrom.

Figyelt kérdés

Egy-egy tüsszentés "sorozat" után nagyon beindul a baba.

Szerintetek mennyit érez ő ebből?Mennyire van védve?Korábban úgy gondoltam, hogy jó helyen van, baja em lesz tőle, de mostmár olyan nagyon beindul, ha tüsszögök,kicsit kételkedem...Gyógyszert nem szedek semmit sem, 27 hkm



2012. máj. 31. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi baja a babádnak.

Azért "indul be", mert amikor köhögsz/tüsszögsz, mozognak a hasizmaid is, meg minden odabent rezonál, ezt ő is érzi...

2012. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 30. héttől közel 3 hétig voltam nagyon beteg, tüdőgyulladásom volt. Éjjel-nappal köhögtem, abban a 3 hétben azt éreztem, hogy soha nem volt olyan perc, amikor aludt volna a manó, minden köhögés után rúgkapált szegény.


Azóta már megszületett, egészséges.

2012. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!