Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt visszérgyulladás?

Terhesség alatt visszérgyulladás?

Figyelt kérdés
Volt valakinek visszérgyulladása milyen kezelést tanácsot kapott? Mire kellett figyelnie? Sajnos nekem be van gyulladva a jobb lábam, holnap megyek a nőgyógyászhoz. 26 hetes kismama vagyok.
2011. nov. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon csúnya, akkot visszeres dokihoz kell menni vele, aki Detralexet ír fel, javasolja a Venoruton krémet, és a spec. harisnyát.

Nekem mindkét terhességnél előjöttek, de megúsztam annyival, hogy elég volt gesztenyekrémmel kenni, és Scudotex harisnyát venni.

Sokszor fel kell polcolni a lábat, és váltózuhannyal fürdeni.

2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy én is kérdezek, kedves 1. válaszoló!

szülés után elmultak a viszereid, vagy visszahúzódtak?

Nekem most harmadik terhességemnél szintén 26.hétben előjött egy nagy ér a bokámnál- jobb lábamon- még nem fáj- de akkor én is szólok a dokimnak, hogy mit csináljak vele!!

Kérdezőnek jobbulást! Mikorra vagy kiírva?:)

2011. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszahúzódtak, de szülés után is rendületletül kentem, és viseltem a kompressziós harisnyát.

Terhességeim előtt 2x műtöttek visszérrel, úgyhogy nagyon odafigyeltem rá.

A sok séta, szobabicikli is jót tesz.Jah, és esténként visszértornát is csináltam.

2011. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Február 11-re vagyok kiírva. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Detralexet eddig is szedtem a terhesség előtt. Ezek szerint lehetne szedni most is?
2011. nov. 7. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal lehet szedni.Unokatesómnak végig kellett.Sebész írta fel neki.

Azért konzultálj dokival!

2011. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!