Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 vagy 6 hetesen vesznek...

5 vagy 6 hetesen vesznek vért, vizeletet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én már 6 hetesen mentem a dokihoz,2 hetente hívott vissza,de a legelső vér és vizelet vizsgálat a 16.héten történt az AFP-vel együtt.Akkor elég sok vért vettek,még terheléses cukor is volt.Minden jót!:)
2009. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor kérnek vizeletet, ha még olyan pici a baba, hogy nem látszik, és akkor a hormont nézik a vizeletben. Az első vérvétel általában akkor van, ha már van szívhang, és ilyenkor általános vérképet kérnek, vércsoport vizsgálatot, és ellenanyagszűrést. Nekem a vércsoport-ellenanyagszűrést csak a 12 heti genetikai vérvizsgálaton vették le, mert azt nem helyben kellett, így nem mentem potyára kétszer. Boldog babavárást!

13+4 kismami

2009. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok

Eszembe jutott, hogy az első vérvételnél is kell vizelet! Időben ez általában 7-9 hetesen szoktak elmenni az elsőre.


Egy jó tanács:inkább vigyél otthonról, minthogy ott pisiljél pohárba, mert olyan piszkosak azok a wc-k; nehogy összeszedjél valamit.

2009. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem majd vért a 12 héten fognak venni és pisit is csak akkor kell majd vinnem először. Bár én addig kiskönyvet se kapok:( 10 hetes
2009. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 1. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!