Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a kombinált, meg integrá...

Mi az a kombinált, meg integrált teszt? Mire jó?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimutat bármiféle rendellenességet a picinél. persze ez sem 100% os eredményt ad.
2012. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,és a kettő között mi a különbség? Ezeket a teszteket hogy kell csinálni?
2012. máj. 28. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A kombinálthoz egy vérvétel szükséges, az integrálthoz kettő, és a második több betegséget szűr ki. Tehát szerintem jobb azt választani.

Gyakorlatilag 95%-os biztonsággal megmondják, hogy Down-kóros-e vagy Edwards kóros-e a baba.


A Sotén csinálnak ilyen tesztet, de sok más helyen is. Czeizel Endre rendelőjében is, Istenhegyi úton is. Sok helyen, keress rá a google-ban.

2012. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kombinált tesztet csináltattam, ez egy alapos nagy uh volt a 12. héten vérvétellel együtt. Az integrált teszt 12. heti nagy uh-ból áll és vérvételből, illetve ennél a tesztnél van vérvétel a 16. héten is. Az integrált teszt drágább, minimálisan pontosabb mint a kombinált.
2012. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 andi-bgr válasza:
Én kombinált teszten voltam 12 hetesen az Istenhegyi úton. Vérvétel+4D ultrahang! Nem olcsó, de megérte! Ott tudtam meg, hogy egészséges és 2 fiú után kislányt várok! És ez így is lett!
2012. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Genetikai rendellenességekre utal az eredmény kb. 95% ban biztos, A kombinált teszt vérvétele a 12. heti uh után van, mert kellenek az ott mért adatok, ez nálunk 9000, 2. vérvétel 16. hét után, 16 000, együtt 25 000. Meg lehet csináltatni csak a kombináltat és csak a másikat is.

35 hetes kismama

2012. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!(:-D
2012. máj. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!