Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti voltatok kombinált teszten?...

Ti voltatok kombinált teszten? Felelőtlen vagyok, ha nem megyek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, 12 hetes uh-n minden rendben. Orrcsont látszik, nt 1,2 mm.
2012. jún. 1. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

pedig elég megbízható és mondom, van ingyenes lehetőség. attól még, hogy minden esetben megtartja valaki a babát, szerintem jó a tudat, hogy biztos minden rendben. de ha valakit nem izgat a dolog, akkor persze nem kötelező. de ebben az esetben felelőtlenségről sincs értelme beszélni, mert, hogy a felelőséget már vállaltátok azzal, hogy minden esetben megtartjátok a babát.

Most már csak annyi a kérdés, hogy egy kis utánajárásért cserébe kell-e egy plusz támpont.

Igazából azt nem értem, hogy mi a kérdésed: gondolkozol azon, hogy megcsináltasd-e? Ha ez a kérdés, akkor teszek egy voksot az "igen"-re

2012. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömet is lebeszélte a doki, mondván, hogy látszik az orrcsont, fiatal, stb. Az afp-je rossz lett (persze tudjuk ez nem mérvadó), hetekig tiszta ideg volt és az orvosok is megrémítették. Azt mondta legközelebb tuti megcsináltatja.

Én voltam, nekem megért 30 ezer forintot. Annyira sok dolog történhet, legalább ez egy picit (még ha nem is 100%-os) megnyugtatott. Biztosan nem hagytam volna ki. Meg hát te is közelebb vagy a 30 éves korhoz, bár 20 évesen sincs garancia semmire.

2012. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én sem voltam,én 27 leszek nem sokára a 12 hetes Uh jó lett...szerintem nem vagy felelőtlen.Bízok benne, hogy minden rendeben lesz vele.Neked is ezt kívánom.

16 hetes kismama

2012. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!