Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereknapi rendezvény,28...

Gyereknapi rendezvény,28 hetes pocival, inkontinenciával, hogyan?

Figyelt kérdés
Szervező (lennék) a munkatársaimmal együtt a gyereknapi bulinak a parkba,csak az a baj hogy max. 1-2 óránként pisilnem kell, ami a rendezvényen nem nagyon megoldható. Nagyon szeretnék ott lenni. Már azon gondolkozok hogy esetleg titokban bepelenkázom magamat mert nem szeretnék balesetet mindeni ellőtt . Ti voltatok ilyen helyzetben?
2012. jún. 2. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyerekrendezvény az, ahol nem megoldható a mosdóhasználat??? Lehet hogy újra kellene gondolni a szervezést. ToiToi bérlés, stb.
2012. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Én két éve egész nyáron úgy jártam a játszótérre a gyerekemmel, hogy közben nagyhasú terhes voltam, és szinte óránként kellett pisilnem. Ezt úgy oldottam meg, hogy a játszótérre menetel előtt két órával már nem ittam egy kortyot sem. Aztán kint a játszótéren sem, ott is voltunk mindig vagy 2-3 órát. Néha úgy jöttem haza, hogy majdnem elájultam, főleg amikor dögmeleg volt. Ha nagyon szomjas voltam, elszopogattam egy savanyú cukorkát.

Tudom, hogy ez sem a legjobb megoldás, hogy nem iszik az ember, nekem ezt kellett csinálni vagy 2 hónapig, talán butaság is volt így utólag, de mit tudtam volna csinálni, nem jöhettem haza óránként a játszótérről, hogy pisiljek. Viszont amikor hazaértünk, mindig egyből lehúztam egy litert.

Egy ilyen alkalommal nem lenne semmi bajod, szóval lehet hogy nem a legjobb tanács, de talán próbáld ki, hogy nem iszol, vagy csak icipicit, hogy ne óránként kelljen pisilni, hanem legalább 3 órát bírj ki.

De rendszert ne csinálj belőle.

Jó szórakozást.

2012. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A dokimmal is megbeszéltük hogy van egy kis inkontinenciám, ő semmiképen nem javasolja hogy ne igyak vizet
2012. jún. 2. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy marhaság is lenne. Kismama, meleg, víz nélkül... De miért nincs mosdó a közelben?
2012. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nincs mosdó mert rendezvény nem Bp belvárosában van hanem Erdélyben egy külvárosi parkban van. Természetesen itt is van mosdó, csak én kb. 1 Km leszek tőle , igy a nagy pocikámmal nem fogok tudni csak úgy odaszaladni...
2012. jún. 2. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan részt vehetsz a rendezvényen, terhes vagy, nem beteg. Ha van a közelben valami rendes ház, akkor egy kísérővel becsöngetsz és elmondod, h a rendezvény szervezője vagy és bekéredzkedhetnél-e mosdóba. Látják, hogy pocakod van, meg fogják engedni. Vihetsz az elcsöppenés miatt inkontinencia betétet is, plusz én ha van valami zöldövezet, ha nagyon megszorulok, bokorban is el tudnám intézni. Azért nem vagyunk porcelánból, mert kismamák vagyunk, ráadásul 28 hetes poci az még nem olyan vészes, h otthonülő legyél. Én 31 hetes vok, nekem is néha elcseppen egy-egy csepp pisi, olyankor betétet rakok be, és nekem kb 30 percenként kell pisilnem, de én tegnap ovodai kiránduláson voltam erdőben és nagyon sokat túráztunk és nagyon jól is esett. Semmi gond nem volt a világon. Gondolj bele, hogy sokan 28 hetesen még nyaralni mennek akár külföldre is. Én külföldre nem mennék nyaralni, de pl a jövő héten a Balcsira megyünk. Ne gubózz be, oldj meg mindent, ahogy a babódnak és neked is a legjobb, de élni kell a normális életet, hacsak nem fekvőbeteg vagy.
2012. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!