Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zárt körű, vagy nyilvános,...

Zárt körű, vagy nyilvános, azaz családi, rendezvény a gyerkőcötök ovijában a farsang?

Figyelt kérdés
Kicsit kivagyok attól, hogy a kislányom első farsangján nem vehetek részt,és kíváncsi vagyok, hogy más Óvodák is így kisajátítják-e maguknak az ilyen eseményeket. Az elmúlt években a Műv.Házban (Farmos) került megrendezésre a farsang, de az idén úgy döntöttek, hogy az oviban lesz megtartva zártkörűen. Ebben az oviban, csak az anyák napi ünnepségen vehet részt 1 fő (értelemszerűen az anya). :(
2012. febr. 1. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Ezt én kérdeztem egyik nap.

Sajnos nem lehetnek ott a szülők :(

2012. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk (Bp.) is zártkörű. Időnként vannak családi programok, pl. adventi készülődés, karácsonyi ünnepség stb., ez pont nem olyan.
2012. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 9-ig bent lehettünk, utána vált zárt körűvé a rendezvény:) Nagyon jó volt, elképesztően aranyosak voltak a gyerekek:) Sajnálom, hogy ennyire rugalmatlan nálatok az ovi, mert nekünk tényleg nagyon szép élmény volt, még az a 3/4 óra is.
2012. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó az ovink. A farsang is nyilvános, igaz, hogy mivel kicsi a hely, ezért csak szülők és testvérek mehetnek. Volt karácsonyváró délelőttünk is, amikor egész délelőtt bent lehettünk, és lesz húsvétváró napunk is.
2012. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Félig nyilvános csak. Reggeliig bent lehet maradni fényképezni stb, utána pedig zártkörű lesz.

Tavaly a kiscsoportban is így volt, a bölcsiben és a minicsoportban viszont teljesen zártkörű volt, ott csak az óvónők fotóztak.

2012. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt nincsen semmilyen családi program. Anyuka szépen vigye be a gyereknek az ünnepi ruhát, meg a sütit, szörpit, aztán húzzon haza....Az idén még egy fényképet sem láttam a "bulikról", pedig digitális fényképezővel készítik a képeket...:(
2012. febr. 1. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nyilvános a műv házban lesz,és az jön aki akar nincs létszám korlát.
2012. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk reggel már jelmezben megy be a gyerkőc, egész délelőtt buliznak, majd ebéd és alvás, utána 3-5-ig mehetnek a szülők is.

Ettől az évtől nyilvános csak, eddig csak fényképeket adtak. (Legalábbis ezt mondja za ovónő, mert a lányom kiscsoportos.)

2012. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is zárt körű és a karácsony is. Az anyák napjára azért mehetnek a nagyik is. De szerintem tényleg szűkös lenne, ha minden szülő betódulna. Ráadásul milyen roszul esne annak a gyereknek ,akinek nem tud ott lenni a szülője.
2012. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!