Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok kérlek szépen,...

Megnyugtatnátok kérlek szépen, hogy így nem lehetek még terhes? (részletek. )

Figyelt kérdés

Olyan hülyeség az egész, de már pár hete bennem van ez az érzés, hogy mi van, ha terhes vagyok (most még nem lenne aktuális).

A történet:

Volt egy kis "baleset", de utána megjött mindig, háromszor is. Igaz, a 2.-nál egy kicsit kevesebb volt, ezért el is mentem az orvoshoz, (akkor 11-12 hét körül voltam) és ő megvizsgálta ugye a méhemet, hogy mekkora, ott mindent rendben talált, majd a biztonság kedvéért megnézte ultrahanggal is, ahol nem látott semmit, azt mondta nem vagyok terhes, meg van egy megnagyobbodott érő tüszőm is (akkor jártam kb. a ciklus közepén). Szóval akkor meg is nyugodtam, de mostanában azt vettem észre (lehet már csak beképzelem), hogy egy kicsit nagyobb lenne a hasam, de a barátom szerint meg épphogy fogytam...

Tesztet csináltam, 4-5 különböző fajtát és mindegyiket más héten csináltam, de mindig negatív lett. A "10.hét" után már nem is csináltam, mert azt olvastam, hogy akkor éri el a maximumot a HCG.

Amúgy a dokinál voltam még olyan "7. hét" körül is, de akkor csak ilyen szűrés volt, de akkor is megnézett UH-n ,mert mondtam neki, hogy van egy kis félelmem. A vizsgálat után akkor is azt mondta, hogy nincs semmi.

Azért sem hagyott annyira nyugodni a dolog, mert nagyon sűrűn kellett pisilnem az elején (ez már normalizálódott) és ugye ez is lehet tünet, de bacit nem találtak benne... Bár lehet csak a sok izgulás miatt volt, meg hogy nonstop ezen rágódtam...


2012. jún. 2. 14:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,tuti,hogy nem vagy terhes!:)
2012. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nem vagy terhes. És felejtsd is el ezt a parát mert ál-terhes is lehetsz, ami elég komoly problémákat is okozhat.
2012. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Csináltál már egy csomó tesztet, orvos látott legalább kétszer, menstruáltál vagy 3-szor, akkor ugyan hogy a jó francba lennél terhes?


Ez nem túlaggódás, hanem nagy butaság... na, meg elég vicces.

2012. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

a 7. héten a dokinak már kellett volna találnia magzatot szívhanggal együtt. a 10. héten még nem lehet nagyobb a hasad, mert akkor kb. 2 centis a kis embrió, és nem nyomja még ki a pocakodat, meg akkor még lenn van a hasad alsó részénél. ha meg megjött akkor is ki lehet zárni, bár nem 100%-ig, de az a legbiztosabb amit a doki mond. a 7. héten biztosan talált volna akármit ha van :) megnyugodhatsz, szerintem kizárt hogy terhes lennél

ha sokat pisilsz az meg lehet a stressz miatt is :)


9 hkm

2012. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy butaság, de akkor is nehéz kiverni a fejemből a gondolatot.

Azért is lehet/lehetett a stressz miatt a gyakori vizelés, mert pl. esténként soha nem keltem fel miatta, hogy pisilnem kell, vagy ha olyan volt, hogy valami nagyon lekötötte a figyelmem (film nézés, fősuli...) és nem volt időm a "bajomra" gondolni, akkor nem is kellett pisilni. De a kismamáknál meg ugye a hormonok okozzák a gyakori vizelést, és azok működnek mindig, este is...


Utolsó: 11-12. héten is voltam dokinál és uh-n. :) Már olyan "19-20 hetesnek" teszem magam. :D


Köszönöm a válaszaitokat, próbálok megnyugodni! :))

2012. jún. 2. 14:56
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Húúúh, szerintem menj pszichológushoz!
2012. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
hát akkor tényleg semmi ok az aggodalomra :) nyugi :D 4. voltam
2012. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
az ilyen rosszindulatúakkal meg ne is foglalkozz :) jobb félni mint megijedni!
2012. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Ki volt rosszindulatú?
2012. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
csak előrevetítettem a leendő válaszokra! ismerem már a válaszolókat, és tudnak igencsak bántó választ adni ha butaság a kérdés. nekem is nem egy kérdésemet leoffolták, csak mert nem értettem valamihez! ha nem tud valaki valamit hadd kérdezzen, nem kell azért bántani! és nem kell minden esetben pszichológus
2012. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!