Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok?! 15+3 hetes...

Megnyugtatnátok?! 15+3 hetes terhes vagyok és még most is rettegek, hogy elveszíthetem a magzatom. Nem merek pozitívan gondolkodni, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Hosszú évek után sikerült teherbe esnem, és tudom, hogy a baba érzi, ha folyton aggódok, mégsem merek úgy gondolni rá, hogy biztos hogy megmarad!
2010. febr. 3. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts kismama! Én veszélyeztetett terhes voltam és ráadásul inzulinos cukorbeteg! Szépen kihordtam és 3,5 kg-mal megszületett. Azóta már nagy lány lett belőle. Ne stresszelj, élvezd a terhességed, és örülj hogy megfogant. És ettől a pillanattól kezdve, ahogy elolvastad a kommentemet, próbálj meg pozítiv irányba gondolkodni. Mosolyogj és ne görcsölj!!!!
2010. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttad a SZex és New York moziváltozatát?Charlotte is így volt és nem mert futni,nehogy elvetéljen.Carrie tanácsolt neki valamit,azthogy merjen,mert ha fél annál rosszabb ^^ Neked is ezt tanácsolom,ne félj mert ha rettegsz akkor a kicsi sem mosolyog...mosolyogj,hogy ő is mosolyogjon ^^
2010. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a hitem segített. Nagyon féltem a vetéléstől, mert már 30 fölött vagyok, nem mai csirke, az 5. héten erősen bevéreztem, és utána is barnáztam még hetekig. Végül úgy döntöttem, hogy hitetlenség azt gondolni, hogy Isten nem tud megfelelően vigyázni a kicsikémre, és ezt nekem kell kipótolnom az aggódásommal, ami mindkettőnkre rosszul hat. Így tudatosan félretettem minden aggodalmat, és elkezdtem bízni abban, hogy megmarad, és nem lesz semmi baj.


Eddig nincs is. :-) 30 hetesek vagyunk.


Nem tudom, ez mennyit segít neked.

2010. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Aranyosak vagytok!Olyan jó ezeket olvasni:)
2010. febr. 3. 10:02
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Szerintem valamilyen szinten természetes, hogy félted a picit.. :) De ha eddig minden rendben volt, biztos nem lesz baja! Pihenj sokat :) És bár nem tudom hiszel-e Istenben, néha-néha mondj el egy imát, hogy vigyázzon a picidre, és adjon neked lelki erőt! :))

Én nem vagyok egy tapasztalt anyuka, elég fiatal is vagyok, hogy tanácsot adjak.. Nekem 11. hetes a babám, de mindenki ellenzi, és abortuszt akarnak, bele mentem.. Minden papírom elvan intézve, és ma lesz a műtét.

Régen nem nagyon imádkoztam meg ilyenek.. De mára.. már minden nap elmondok egy imát, mert nagyon szeretném ezt a babát, csak nagyon nehéz egyedül! :( De érzem, hogy nem lehet baj.. És hiszem, hogy ma megváltozik minden, és másképp állnak majd hozzá! :) Ne hagyd, hogy buta gondolatok járjanak a fejedben! Minden rendben lesz :) Hidd el!

2010. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak és köszönöm, hogy még ilyen helyzetben is másokat biztatsz. Ha akarod ezt a babát, ne hagyd, hogy elvegyék tőled!
2010. febr. 3. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodj pozitívan,mert ez a kisbaba titeket választott és ragaszkodik hozzátok!olvass olyan könyveket,amik vidámak,beszélgess a picivel és meglásd,nem lesz semmi baj!élvezd a terhességed,mert gyorsan véget ér!ha pedig megmozdul a kicsi,akkor teljesen más lesz!
2010. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
10.03-as,...ennél szebbet még nem hallottam :')...én is imádkozom értetek a kicsivel ^^
2010. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én is 16 hetes vagyok és 7 év óta várt babát hordok a szivem alatt. nekem is néha sajna elöjönnek a negativ gondolatok de probálom egyből elhessegetni.és igen én is minden este imádkozom a babámért és magunkért is. probálj meg lazitani csodás élményben van részünk és ha már sikerült ne engedd ezt az élményt veszni nem lesz semmi baj nyugodj meg probáld élvezni ezeket a csodás dolgokat és csak pozitivan gondolkodj! beszélgess a babáddal hidd el érzi hogy szeretik és neki is szüksége van rátok ezért választott titeket és ezért fog veletek maradni örökre!! minden jot nektek és nagyon boldog babavárást kivánok!!
2010. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj mindig az ellenkezőjére, pl ha az jut eszedbe, hogy a babád nem fejlődik rendesen, akkor gondolj arra erősen, hogy egészségesen és szépen fejlődik. Beszélj hozzá, halgass zenét.
2010. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!