Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól van az émelygés?

Mikortól van az émelygés?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, de még semmi. Lehet, hogy megúszom?
2009. júl. 1. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megúsztam :)

Amúgy bármikor elkezdődhet, de általában mindenkinek abbamaradnak a rosszullétek a 12.hét környékén.

Drukk hogy ne legyen és gratula a babához!

Üdv, 7 hónapos édesanya

2009. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ma kezdodott, 6 hetes 5 napos vagyok. Eddig semmi bajom nem volt de ma delelott nagyon rosszul voltam. Itt tobbszor olvastam, hogy van akinel kesobb kezdodik, van akinel elmarad. Szerintem meg korai azt allitani, hogy meguszod de barcsak ugy lenne. :)

Boldog babavarast!

2009. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!9 hetesen kezdődött,most is igen erősen tart(13+3)!A melleim is 8-9 hetesen nőttek meg legalább 3x akkorára mint normálisan:)
2009. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem jelenleg az egyetlen tünetem, hogy iszonyú hőhullámaim vannak. Ha nem lenne nyár szerintem észre sem venném, hogy terhes vagyok.
2009. júl. 1. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Előző terhességnél a 8-9. héttől kezdődtek a rosszullétek, most úgy tűnik megúsztam bár nekem érdekes módon pont a 13-14 hét volt émelygős egy kicsit. Előtte viszont semmi és azóta sem...lekopogom.
2009. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen kezdődött az émelygés,majd 10 hetesen a hányás.Most 17 hetes vagyok és még mindig szoktam émelyegni.Reméljük,megúszod.
2009. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én 9. hétben járok a 8.hétnél kezdödtek a rosszulléteim, inkábbb csak émelygés, és savtúltengés, de ez is borzalmas, mindig kekszet rágok, ha kell ha nem,állítolag 12. hétnél szünnek a panaszok, bízom benne, hogy úgy lesz.

szerencsés vagy ha meguszod, kívánom hogy úgy legyen:)

boldog baba várást.

2009. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességemnél:

6. héttől 18. hétig


Másodiknál:

6-12. hétig


Jelenleginél:

12- még mindig tart, a 19. hétben járok...

2009. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!