Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen komolyan létezne? Nem...

Ilyen komolyan létezne? Nem akarom elhinni!

Figyelt kérdés

Mentem be múlt héten NST-re, és szembe jött velem egy kolléganőm, kis csomaggal, zárójelentéssel. Kérdeztem tőle, hogy miért volt itt, nincs-e valami baj?

Erre elmesélte, hogy sajnos el kellett venni a babáját. Nem vette észre, hogy terhes, csak amikor a babó már mozgott. Akkor elment orvoshoz, aki megállapította, hogy a baba valószínű, hogy Dawn kóros. Ezért elvetette.


Most komolyan, hogy létezhetne ilyen? Átlagos testalkatú a lány, és nem látszik rajta az 5 hónapos terhesség? Mert semmi nem látszott.. Na és 5 hónapon keresztük mindig megjött neki rendesen? Mert ő ezt állítja..


Nagyon zavaros. Persze, megértem, ha nem akart válaszolni arra, hogy miért volt a kórházban, de miért kell ilyet hazudni? 30évesen ő is tudhgatná, hogy nincs ilyen..


Szerintetek?


2012. jún. 3. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Létezik
2012. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem hazudott.Mit takart volna a hazugsággal?
2012. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De tényleg létezhet az, hogy egy félidős terhesség még csak nem is látszódik, semmi tünet, még a menstruáció is megjött rendesen? Annyira furcsa.. :(
2012. jún. 3. 18:05
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Nekem sem látszott csak a hetedik hónap körül.
2012. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is ismerek olyat, akinek rendesen megjött még a 6. hónapban is, és őrajta sem látszott, hogy terhes, pedig ő kifejezetten vékony testalkatú. Szóval simán lehet ilyen. Ő megtartotta, így van összesen 16 hónap a két gyerek közt.
2012. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azta.. :O Nem gondoltam volna, nagyon érdekes!

Igazából azért merült fel bennem, hogy hazudik esetleg, mert egy cseppet sem volt megviselt vagy letörve, hogy elveszítette a babáját. De gondolom ezt mindenki másképp éli meg.

2012. jún. 3. 18:31
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is a 18. héten derűlt ki. Semilyen tünetem nem volt. Még fogytam is 2 kg. Harmadik terhességem volt. Én sem hittem, hogy ilyen megtörténhet. Kb. 10 hetes terhes voltam, amikor nega. volt a teszt és 4 órás gerincműtéten estem át. Hihetetlen szerencsém van, hogy makk egészséges 9 hós fiam van. Ha időben derűl ki, nem ertem volna megtartani, mert ez a harmadik gerinc műtétem volt. De most már nagyon örülök, hogy megszületett. A nagyokkal együtt óriási boldogság!
2012. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem viselte meg, mert épp, hogy csak megtudta, hogy van babája ami beteg is. Mindenkit máshogy érintenek az ilyen dolgok, attól még , hogy nem mutatja ki. Lehet hogy fáj neki. Vagy még fel sem fogta!
2012. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok ember elrejti a fájdalmát, könnyeit. Nem akarja, hogy sajnálják, szánják. Néha én is megjátszom, hogy nem is esik rosszul semmi. pl-ul, hogy elbocsátottak, egy könny nélkül jöttem el, mosolyogva. De azért gondolhatod.
2012. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy látom ismét akadtak unatkozó emberek akiknek szórakozás a le pontozgatás.
2012. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!