Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen testmozgást, gyakorlato...

Milyen testmozgást, gyakorlatokat végezzek, esetleg milyen krémet használjak narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Legfőképp a testmozgási gyakorlatok érdekelnének! Video linkek. sportok stb..

2012. jún. 3. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenkor a hormonok is bejátszanak, nekem az elején kb. 2 hét alatt lett tiszta narancsbőr a fenekem és a combom, csinálhattam volna bármit. Majd ha megszületett a picikém, kezeljük!
2012. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem nincs pocak lakóm. : )
2012. jún. 5. 15:52
 3/3 anonim válasza:

Én a futást ajánlom legelőször, minimum 30 perc folyamatos tempóban. Ha teheted reggel éhgyomorra menj futni. Továbbá javaslom a célzott edzést is, pl. guggolásokat, kitöréseket, fenékgyakorlatokat(ha ráguglizol, hogy fenékgyakorlatok egy csomót találsz). Például ezek nagyon jók: [link]

Nekem nagyon bejött Dr. Kelen zsírégető gélje, és nem is drága. Továbbá javaslom a hideg-meleg váltózuhanyt, tengeri sóval radírozd le a kényes részt, majd kend be a géllel (rakhatsz bele még pluszba fahéjolajat, csak vigyázz mert ha sokat raksz bele, nagyon csíp) és tekercseld be magad fóliával egy órára.

Ja, és figyelj oda az étkezésre (no finomliszt, no cukor), és igyál minimum 3 liter mentes vizet naponta.

Remélem sikerült segítened, és ki tudod majd nyírni a fránya narancsbőröd! :)

2012. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!