Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kezdtem a 21. hetet és ma...

Ma kezdtem a 21. hetet és ma hánytam először! :- ( Más is volt így?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy ez az egy napom lesz ilyen!
2012. jún. 4. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 8 héttől folyamatos hányingerrel küzdök. Már jobb, mert ritkán hányok, de öklendezni naponta, sajnos. Nem tudom mikor javul ez, 20 hetes leszek a héten.
2012. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem 24. héten volt az utolsó.


szerintem már nem valószínű, hogy lesz több nálad, hacsak nem valami más váltja ki. konkrétan nekem a vajúdás alatt is volt hányingerem, aztán szerencsére nem hánytam. utóbbi a rendszeres összehúzódások miatt van, ami ingerli a gyomrot.

de a hcg szintje ilyenkor már jelentősen lecsökken, szóval, ha eddig bírtad, akkor remélhetőleg már nem lesz rendszeres. :)

2012. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szerencsére egyszer sem hánytam, e az elején (6-16 hét) folyamatosan émelyegtem, öklendeztem, utána elmúlt, de most újra visszatért ez a csodálatos tünet. Én is csak reménykedek, hogy nem tart ki végig :(

29 hkm

2012. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb a 20.héttől hánytam a 39-ig..de az gyomorsav miatt volt.
2012. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a 20. héten hánytam először,kiderült hogy terhesvitamintól volt,pedig a terhesség előtt már 8 hónapig szedtem és egész a 20. hétig semmi bajom nem volt.Abba hagytam a vitamint és elmúlt.
2012. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a 24. hétig nem hánytam, majd kétszer is, pedig éhgyomorra voltam, nem ettem semmit, se vitamin se egyebek... kiérti ezt :)
2012. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
Én is akkortájt hánytam először, és utoljára is. :-)
2012. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!