Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy nem?...

ProStar69 kérdése:

Terhes vagyok vagy nem? (Segítség! )

Figyelt kérdés

Amielőtt megkellet volna jőjjön a menstruációm azelőtt egy héttel lefeküdtünk a barátommal 2x is és minden alkalommal használtunk óvszert!!!

Viszont már szombaton megkellet volna jőjjön de még mindig semmi, ha ez segít a nyáron volt olyan alkalom amikor 2 hetet késett (akkor még szűz voltam!). Tehát óvszert mindig használtunk, sőt ő sosem élvezett bele az óvszerbe, csak egy alkalom volt amikor beleélvezett miutan kivette! Nagyon félek segítség!!!



2012. jún. 4. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak a stressz miatt késik
2012. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha már meg kellett volna jönnie, akkor vehetsz tesztet és az mindent elmond.
2012. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Uff... kereső segít ám.


Kegyetlenül kicsi az esélye hogy az vagy, mondhatni, nulla. A késés ettől az idegeskédétől van, írtad, hogy volt már hasonló. Védekeztetek, nem bent el benned, nem jutott beléd sperma.


Egyéb kérdés? :)

2012. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm, és tesztet majd csak 2 hét múlva lehet használhatónak számítani ugye? nagyon nyugtat a válaszod, nagyon remélem h igazad van!
2012. jún. 4. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy 2 hét.....

Vannak olyan érzékenységű tesztek, amelyek az elmaradt menstruációt követő naptól már kimutatják a terhességet. Érdeklődj a patikában.

2012. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jólvan, köszönöm szépen és amúgy 16 éves vagyok talán még nmem állt be rendszeresre? (állítólag valami hornomzavarom is van)
2012. jún. 4. 12:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretném ha még valaki más is mondana véleményt de az igazat! Köszönöm!
2012. jún. 4. 20:02
 8/9 anonim válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi, akkor nem vagy az! Inkább csak a stressz miatt késhet nyugi :)
2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi 16 évesen még nekem is összevissza jött meg. Tuti, hogy nem vagy terhes.
2012. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!