Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen már éreztem egy...

15 hetesen már éreztem egy kis mocorgást, csikizést, de most nem érzem, baj?

Figyelt kérdés

Második baba, múlt héten éreztem szerintem, de most nem igazán, ez ilyenkor még nem baj ugye?

Az elsőt 19 hetesen éreztem először.


2009. júl. 1. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már voltál terhes akkor tudhatnád,hogy nem mindig mozognak a csöppök az elsö idökben amikor megmozdulnak,és azt is,hogy lesz olyan hogy megsem áll,ilyeneken ne aggodj! :) Amugy gratula a babához,nekem is össze jöhetne már a második!
2009. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is megmozdult a 16.héten, aztán semmi sokáig,majd most a 19. hétre éreztem újra. Nyugi, hiszen még olyan kis gyengék, majd erősödik és újra érzed!
2009. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.héten mintha mocorgott volna, aztán a 17.héten lett egyértelmű. Aztán hol éreztem, hol nem. Most 21 hetes vagyok és most jutottunk el oda, hogy minden nap bejelentkezik.
2009. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!