Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 23 mm-es petezsák?...

6 hetesen 23 mm-es petezsák? Volt már valakinél így?

Figyelt kérdés

Ma voltam UH-on, múlt héten kézzel vizsgált meg az orvos, és az alapján 8 hetesnek gondolt. Hasi UH-ot csinált, viszont csak petezsákot látott (23 mm), azt mondta, menjek vissza jövő héten, mert akkor már látszódnia kell a magzatkezdeménynek. Az utolsó menstruációm alapján 6+3 hetes terhes vagyok, viszont a peteérésem nem a ciklus 14. napján volt, hanem pár nappal később. (A ciklusaim ált. 32-35 naposak).

Kicsit megijedtem, bár tudom, hogy pl. a hasi Uh-on nem látszik annyira, illetve a terhesség is fiatal, de kicsit le vagyok törve, mert az orvoson is azt láttam, hogy "többet várt".

Ha nektek is volt ilyen, lett baba? Nagyon remélem, hogy fog fejlődni...


2012. jún. 4. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen 25mm-es petezsák volt. Minden rendben volt már 28 hetes terhes vagyok :)

Ne izgulj nem lesz baj.


28 hkm

2012. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :) Csak ugye ilyenkor mindig a rossz jut először eszünkbe :( Meg hát még egy hetet kell várnom...
2012. jún. 4. 13:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy gratulaaa neked!! :))
2012. jún. 4. 13:33
 4/14 anonim ***** válasza:
6+3 hetesen 28mm, nagyon jo uh geppel, huvelyi uh-n lattak nekem szivverest. Sztem hasi fejjel nem kell csodalkozni ha meg csak a petezsakot latja, amugy a meret ok, nemtudom, hogyan tudjak tapintasbol annyira pontosan meghatarozni. Sztem ne keseredj el mert nincs min a menzeszhez meg passzol is a baba merete. Minden ok lesz. 9+2 hkm.
2012. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm! Igen, logikusan végiggondolva nem probléma ez most még, csak én is csalódtam, mert gondoltam már lesz most valami...
2012. jún. 4. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy rossz jusson eszedbe :) Nekem se jutott akkor eszembe semmi rossz, csak az nem tetszett hogy legközelebb 12 hetesen hívtak volna ultrahangra, amit azért nem bírtam kivárni.. Így 8 hetesen elmentem magándokihoz, és láttam hogy minden okés :)

Minden rendben lesz nyugi :)

első válaszoló voltam

2012. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! En 8 hetesen voltam dokinal, akkor volt a baba 3 mm es volt mar szivpulzalas. De mint kiderult akkor meg csak 5+6 voltam a meretei alapjan :)) ennyivel kesobb volt peteeresem, en mondtam is a dokinak, hogy jo 10 nappal kesobb volt ovu,, mint a kozepido :))

Biztos neked is elcsuszott :)

Minden rendbn lesz!!

2012. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk. Nekem 32 naposak a ciklusaim és a hasi UH 6. héten 16,7 mm-es petezsákot látott. Ott azt mondták a méret tökéletes 2 hét múlva kontroll. Csak interneten azt olvastam, akkor már van szívhang. Nekem jövő7 kedden kell mennem, de olyan lassan vánszorog az idő...
2012. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves válaszaitokat! :) Örülök a bíztatásnak, mert az aggódás nem tesz jót!

szasszi85, igen, nagyon lassan telik az idő! Én csak attól rettegek, hogy visszamegyek, és nem lesz semmi megint... Majd írj te is, hogy mi volt veled!

2012. jún. 4. 15:12
 10/14 anonim ***** válasza:
igen én is voltam így. 6 hetesen nekem is 23mm-es volt. 1hét múlva visszarendelt és akkor azt mondta hogy missed ab. Remélem te szerncsésebb leszel mint én voltam. Sok sikert:)
2012. jún. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!