Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 7. hetében járok...

Terhességem 7. hetében járok és gyakran vagyok rosszul. Ha meg nem vagyok rosszul éhes vagyok és össze vissza kívánok mindent. Valakinél voltak hasonló panaszok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.Ez a terhességgel jár!
2012. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.nálam a 6.héttől kezdődtek és egészen a 13. hétig tartott. Nagyon rossz volt. Kitartás!
2012. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetes dolog. :)
2012. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele az elején. Mikor nem ettem rosszul voltam, állandóan rágcsálnom kellett valamit.Idővel elmúlt, de néha még most is előfordul, hogy hányingerem van, mikor már nagyon éhes vagyok. Ilyenkor azonnal ennem kell, mert különben elszédülnék.

Kitartás, ez természetes, el fog múlni.

26 hkm

2012. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál kezdődött a farkaséhséggel és felváltotta az émelygés, de a kettő együtt nem nagyon volt. Most is émelygek (most kb 6 hetes pocis vagyok), de most vagy váltja egymást az émelygés és a kívánósság, vagy a kettő együtt és olyankor döntenem kell, hogy eszem e inkább, jobb e az, nem e leszek rosszabbul. De eddig azt vettem észre, hogy ha eszem, jobb lesz. :) Furi! :)
2012. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah, és nem nevezném ezt panasznak, inkább tünet! :)
2012. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4.hétben járok,és nagyon rosszul vagyok reggeltől délutánig.ha lefekszek az a baj,ha nem,akkor az.legfőképp a hányiger,ájulásérzés,a kajátol leginkább undorodok,de mégis éhes vagyok.egyik percbe kivánom a dolgot,a másikba már rosszul vagyok tőle:(
2012. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nika85 válasza:
èn 1o hetes vagyok.és 6 kg fogytam idáig a sok hányástol,rosszullétől meg szinte mindentől hànyingerem van... de mostmár kezd szünni. sokszor kell keveset enni,vitamint,gyümölcsöt is be kell iktatni !
2012. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!