Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 23 mm-es petezsák?...

6 hetesen 23 mm-es petezsák? Volt már valakinél így?

Figyelt kérdés

Ma voltam UH-on, múlt héten kézzel vizsgált meg az orvos, és az alapján 8 hetesnek gondolt. Hasi UH-ot csinált, viszont csak petezsákot látott (23 mm), azt mondta, menjek vissza jövő héten, mert akkor már látszódnia kell a magzatkezdeménynek. Az utolsó menstruációm alapján 6+3 hetes terhes vagyok, viszont a peteérésem nem a ciklus 14. napján volt, hanem pár nappal később. (A ciklusaim ált. 32-35 naposak).

Kicsit megijedtem, bár tudom, hogy pl. a hasi Uh-on nem látszik annyira, illetve a terhesség is fiatal, de kicsit le vagyok törve, mert az orvoson is azt láttam, hogy "többet várt".

Ha nektek is volt ilyen, lett baba? Nagyon remélem, hogy fog fejlődni...


2012. jún. 4. 13:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvassa-e még valaki...Ma voltam megint, hüvelyi Uh-ot csinált a doktornő, és rendben volt a szívműködés, CRL 8 mm. :))
2012. jún. 11. 15:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem minden rendben van. Nekem 2 hét múlva a kontrollon már egy 18 mm-es embrióm volt :) Szóval nem kell temetni a másikat, ha 6 hetesen csak petezsák van!
2012. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Most látom! Jajj de klassz! Gratulálok!
2012. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!!!!

Gratulálok, tudtam, hogy minden rendben lesz! :)))

Én egy hét múlva megyek a 12. heti ultrahangra, várom és izgulok nagyon!! :)

Boldog babavárást kedves kérdező!!!

2012. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!