Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis után mennyire...

Amniocentézis után mennyire tartottátok be az előírt pihenést?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem múlt szerdán volt, azóta szabin vagyok, de holnap már megyek dolgozni.Pihentem, nem emeltem, szedem a magneb6-t.Van egy 2 éves kisfiam is, hát nehéz, de muszáj pihenni.
2012. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én két napig próbáltam semmit nem csinálni, majd további két hétig nem goggoltam, nem emeltem, nem hajoltam előre. Szerdán csinálták, következő hétfőn mentem dolgozni.

40 éves voltam, nem mertem rizikózni.


Magne B6-ot szedtem én is, ahogy az orvos javasolta.

2012. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 5. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap csinálták. Nem bírok sokáig feküdni úgyhogy ülök. Nekem ez is pihenés de kinek mit jelent.. :) 2-3 napot mondtak hát fizikai munkát nem csinálok. Nem hajolgatok meg hasonlók... Tegnap délután még elmentem vásárolni... :D Hálaistennek nem érzem, hogy baj lenne! :)
2012. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy éreztem, hogy minden rendben van, egyáltalán nem idegeskedtem! Én sem vagyok az az "egész nap fekszem" típus. Azért pihentem, Anyukám sokat segített, így nem kellett emelgetnem 4 napig a 12 kg-os kisfiamat! Nem görcsöltem, nem véreztem, kutya bajom sem volt! Jövő hétre meg lesz az eredmény is!
2012. jún. 14. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked már jövőhétre? Te akkor szerencsés vagy! :) Nálunk Debrecenben 3 hétig kell várni az eredményre! Szorítok neked! :)
2012. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!