Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naponta 2 tabletta nem kevés...

Naponta 2 tabletta nem kevés a Magne B6-ból?

Figyelt kérdés
2 hete szedem a Magne B6,de sajnos a görcsölgetések még most is néha elkapnak,csak a haskeményedésem szünt meg tőle.Mennyit kell szednem belőle hogy hatásos legyen?És menyi a napi adag ami nem árt? 33 hetes kismama vagyok.Köszike a válaszokat.
2008. ápr. 25. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A megne B6-ból 2 szem az semmi.

Napi 3x2 szemet kell szedni belőle.

De szerintem ez nagyon drága.Nekem jobban bejött a béres magnézium magneB6-al,abból csak napi 1 szemet kell szedni,de a doki terhesen kettőt javasolt.

Ez 60 szemes,és sokkal olcsóbb.

És nem görcsöl se a vádlim,sem a pocakom,nekem hatásos.

De ne feledd,hogy a 38hét után abba kell hagyni a szedését

a görcsoldó hatása miatt.


Boldog babavárást.

2008. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike a választ,azt még kihagytam hogy éjjel úgy ugrok ki az ágyból mert begörcsöl a vádlim,és van ugy hogy 1 éjjszaka alatt 2-3 alkalommal.A Béres dolgoktól kicsit félek.Terhesség előtt béres cseppet szedtem,és epegörcsöket csinált,sajnos 3 hónap után jöttünk rá hogy mitől van.Utánna mikkor terhes lettem Gravidát szettem attól meg annyit hánytam, hogy 2 hét alatt 5kg lefogytam.Most vettem uj csomag Magne b6 ha elfogy megpróbálom a Béres magne b6.
2008. ápr. 25. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a Magne B6-hoz, abbol is vegyel Extrat, es terhessegben, gorcs vagy kemenyedes eseten szedhetsz belole maximum 4szer 2-t.

De en is meleg szivvel ajanlom a Beres Magne B6-ot, annak ellenere, h en sem vagyok kibekulve a Beres termekekkel. De az orvosom kemenyedesre ezt ajanlotta, es biztam annyira benne, h kiprobaljam.

Nagyon sokat segit! Napi 1, ha nincs tunet, ketto, ha kemenyedek vagy gorcsol a vadlim.

Boldog babavarast!

2008. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


33 hetes vagy...azt ugye tudod,hogy a 36. hét után nem szabad magnéziumot szedni!?A lábgörcsc a kimerültség jele is lehet,túl sokat mászkálsz.Mekem is volt ilyen,és két kiadós alvás helyretette.Bár nekem ennyi elég volt a haskeményedéseimnek is.Elméletileg napi 3*2 a plafon,de szerintem annyit te már ne szedj,mert baromi közel van a 36. hét.

2008. ápr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőven elég a napi 2x2!!! Ritka esetekben tanácsolják a 3x2!!

Nekem tanácsolták el is kezdtem de nem voltam jól tőle, aztán vissza álltam 2x2-re és pont jó minden!!! De kérd ki a dokid tanácsát mindenképp mit javasol

2008. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lábgörcsnél nekem is 4X2-t irt a doki, csak tudja, mit csinal!

De te már tényleg ne szedj sokat, mert közel a 36. hét.

Boldog babavárást :)

2008. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn veszek,Béres magne b6-ot.Köszönöm a válaszokat igazán aranyossak vagytok.Emeltem a mai adagomat 4-re.Hétfőtől meg áttérek a Béresre,mert nagyon sokan ajálottátok.Igen azt tudtam hogy a 36-38 hét között abba kell hagyni,én a 36-tól abbahagyom,de nem szeretnék megszülni 37 hétre,meg 34 re sem.
2008. ápr. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!