Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesetáji szúró fájdalom a 21....

Vesetáji szúró fájdalom a 21. hétben?

Figyelt kérdés
Néha a vesetájékomnál borzasztóan beleszúr és fáj, ennek köze lehet a kevés folyadék fogyasztásomnak? Vagy a poci növekedéshez? Esteleg a a héten kiújuló sérvemnek is? A doki csak annyit mondott, hogy várunk, meg látjuk mi lesz! Valakinél hasonló probléma?
2012. jún. 5. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok terhes, de nekem szokott néha fájni a vesém, ha kevesebbet iszom. Készíts ki reggel legalább egy üveg ásványvizet (pl. Jana, abban úgy tudom, kevés a natrium) és egyél mindig levest is ebédre. Ideális a napi 2-2,5 liter lenne. A babának sem tesz jót, ha keveset iszol, és ha csak ez a gond, érdemes rászokni.
2012. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A folyadék nagyon fontos a terhesség alatt 2-2,5 liter naponta, ha majd szoptatsz még többet kell inni, kezd magad rávenni, mert a magzatvíz mennyiségét is befolyásolhatja. Azért egy laborra és uh-ra elküldhetett volna. Én az epémmel voltam így és rögtön májfunkció és labor volt..... Egy vesegörcs elég gázos terhesen :(

36 hetes kismama

2012. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!