Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen éjszakánként a...

29 hetesen éjszakánként a hasba nyilalló erős fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Pár napja éjszakánként amikor átfordulok egyik oldalamról a másikra, egy rövid időre nagyon erős fájdalmat érzek a hasamban- csak pár mp-ig. Ez mással is előfordul? Nem jelent gondot, igaz? (Én arra tippelek, hogy a baba növekvő súlya miatt lehet.)
2009. júl. 2. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, két dolog lehet, ahogy nekem a védőnő mondta:

vagy azért, mert nyúlnak a szalagok, illetve tágulsz odalent, ahogy nő a baba (ahogy sejtetted is), mikor meg majd nagyobb lesz (en mar 39 hetesen attól látok időnként csillagokat), hogy a baba feje, vagy esetleg egyéb részei megnyomhatják az idegeket - esetleg már nálad is lehet ez az oka.

Ha viszont sokszor és sokat fáj, azért kérdezz rá az orvostól, vagy védőnőtől, de nekem mindig csak ezt mondták, mikor kérdeztem. Ha az idegeket nyomja, akkor próbálj más pozíciót találni, a másik majd elmúlik magától. Könnyű terhességet, szülést kívánok!

2009. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!