Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babájukat mozogni még nem...

Babájukat mozogni még nem érző kismamák! Hogy bírjátok ki az időt két uh között?

Figyelt kérdés
Még nincs egy hete, hogy utoljára láttam a babámat, de még két hét a következő vizsgálatig. Honnan tudhatom, hogy minden rendben? Veszélyeztetett 10 hetes vagyok.
2009. júl. 2. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az idő borzasztó.Pláne úgy, hogy még otthon is vagy- gondolom egyedül, és van időd agyalni. Nekem anno 6, 12 majd 16 hetesen vizsgálta a doki. Azt hittem megzakkanok. A barátnőm tanácsára vettem egy magzati szívhang figyelőt- 10ezerért. Nagyon megnyugtató, mert minden nap meg tudtam hallgatni a babát, hogy jól van és dobog a kis szive. Én a 11. héttől használom. most a 19-ben vagyok és már mocorog.
2009. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok otthon. Külföldön élek, itt nem divat táppénzre tenni a mamát, de ülőmunkát végzek, és legfeljebb elfáradok, de fizikailag nem árt. Már volt egy vetélésem, és a mostani terhességem sem komplikációmentes.
2009. júl. 2. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Én dettó rosszul voltam tőle!! az, hogy láttam UH-n megnyugtatott, de ez a nyugalom max 2-3 napig tartott, majd megint azon agyaltam, hogy minden okés e. később, mikor már mozgolódott, akkoris kaptam az ideggörcsöket, amikor 3-4 órán át nem éreztem a mozgását. nálunk is a szívhangfigyelő vált be :)

mondjuk én extra parázós voltam... UHra is féletm menni, nehogy rossz hírt kapjak.

2009. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!